Uygun Fiyatlı Biçerdöver Önerisi

Ben hazırım kimseden çekmedim şu biçercilerden çektiğim kadar eninde sonunda bizi de biçer sahibi yapacaklar ufuk ve nail abim önderliğinde tır ile iller arası nakilli biçerimiz hayırlı olsun :D umut hocamda büyük balya makinesi alıp sapları toplar artık :)
Lowbed bir dorsede aldikmi nakliye icin tamamdir. :)
O iside Onur a veririz :)
Süleyman i ilk sene kaptan olarak tutariz bize bicer konusunda know how transferi yapar , usta ögreticilik yapar :) Berk ve Erkanda gelir arada yardima el birligi ike isi meydana cikartiriz :)

Ben hazırım kimseden çekmedim şu biçercilerden çektiğim kadar eninde sonunda bizi de biçer sahibi yapacaklar ufuk ve nail abim önderliğinde tır ile iller arası nakilli biçerimiz hayırlı olsun :D umut hocamda büyük balya makinesi alıp sapları toplar artık :)

Sen hazır, Ufuk Hocam Hazır, ben hazır, bir tek para kaldı hazırlnacak, onu ayarlıyalım bizim hasata 10 gün kaldı, siz vadeli satışlarınızı tahsil edersiniz ben kim peşin ödeme yaparsa ona 3 aşşa satarıum mahsülü sonra ver elini Trakya. Öğrencelik bi kaç güne bakan işi tutarız, sonra sizinkileri biçeriz.

Alper abi sezonda ara beni yüzünü güldüreyim hiç demiyosun genç kardeşimiz var hırslı tutkulu diye :)

Alper abi sezonda ara beni yüzünü güldüreyim hiç demiyosun genç kardeşimiz var hırslı tutkulu diye :)