Günün Fotoğrafı

Ekime hazır havalanı gibi oldu 20190308_154933.jpg

bereketli olsun cemal.
benide heyecanlandırdın.
Sağol yusuf abim
Kolay gelsin cemal abi ormanlık görünüyor tarlanın orası, domuz yonca ya zarar verir mi acaba
Sağol kardeşim domuz çok ama şuana kadar bi zararını görmedim
Bereketli olsun.
Yonca ekiminde kırağı, don olayına dikkat etmek lazım, iki yaprakken yakalanırsa çökertir.
https://www.havadurumu15gunluk.xyz/havadurumu/230/bilecik-hava-durumu-15-gunluk.html
Bir hafta arayla 2 sabah don,kırağı gösteriyor.Ya nasip diyelim, Nisan ayı daha uygun görünüyor.Kolay gelsin.
Saģol abi normalde gecensene ekim kasım gibi ekicektim ama havaların kurak gitmesinden ekemedik mecbur simdi ekicez artık biraz daha gecerse buseverde sıcaklar sıkıntı vercek devamlı sulamak istiycek

Bugün TümoSANAYI tarla sürerken hidroliği kaldırmadı. Ben okuldan gelene kadar güzelde sürüyormuş. Mazot götürmeye giderken pulluk sıra başında bi anda batmış , babam kaldıramamış. Beraber tarlada 1 saat uğraştık. Ayar veremedik.

Eve gidince ustayı aradık. Bize tazzik vanasının yerini tarif etti. Koltuğu çıkardık , fleksle altını kestik. Ancak yine sonuç alamadık. Yarın usta eve uğrayacak. Malum oturacak koltuk yok [emoji846].20190309_172332.jpg20190309_174233.jpg20190309_182154.jpg20190309_183216.jpg

Bugün TümoSANAYI tarla sürerken hidroliği kaldırmadı. Ben okuldan gelene kadar güzelde sürüyormuş. Mazot götürmeye giderken pulluk sıra başında bi anda batmış , babam kaldıramamış. Beraber tarlada 1 saat uğraştık. Ayar veremedik.

Eve gidince ustayı aradık. Bize tazzik vanasının yerini tarif etti. Koltuğu çıkardık , fleksle altını kestik. Ancak yine sonuç alamadık. Yarın usta eve uğrayacak. Malum oturacak koltuk yok [emoji846].Ekli dosyayı görüntüle 35597Ekli dosyayı görüntüle 35598Ekli dosyayı görüntüle 35599Ekli dosyayı görüntüle 35600
RABBİM Kolaylık Versin,
Geçmiş Olsun Akif

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68