Günün Fotoğrafı

Herkezin memleketi kendine güzel
Termik santral kül baraji foto
Bu gun hava güzel
Çanakkale . Karabiga 20190310_153455.jpg20190310_154314.jpg20190310_154004.jpg

Herkezin memleketi kendine güzel
Termik santral kül baraji foto
Bu gun hava güzel
Çanakkale . KarabigaEkli dosyayı görüntüle 35620Ekli dosyayı görüntüle 35621Ekli dosyayı görüntüle 35622
Bizdede havalar cok iyi abi
Erikler çicek acmiş
Bende sabah karpuz yerine 1 kat cizelle karıştırdım
Sonra köyden 2 kişinin yoncayı ektim sonra benikini ekcektik oda arkadan merdane çekćekti tohumları almaya eve cıktım lastik patlamış benin ekim sabaha kaldı artık bahar artık iyice hissettirdi kendini
Bitarafta yaz bitarafta kara kış devam ediyor Allah kolaylık versin size

Bizdede havalar cok iyi abi
Erikler çicek acmiş
Bende sabah karpuz yerine 1 kat cizelle karıştırdım
Sonra köyden 2 kişinin yoncayı ektim sonra benikini ekcektik oda arkadan merdane çekćekti tohumları almaya eve cıktım lastik patlamış benin ekim sabaha kaldı artık bahar artık iyice hissettirdi kendiniBitarafta yaz bitarafta kara kış devam ediyor Allah kolaylık versin size
Amin.
RABBİM Hepimize Kolaylık Versin..

Sen çalışırsında ben durummu ersen can.aynen çeltik yerleri.bak bakalım cemal sizin bulgur gibi topraklara benziyomu çeltik yerleri insan traktörden düşecek sanki hendeklikten [emoji1] [emoji1] Ekli dosyayı görüntüle 35664Ekli dosyayı görüntüle 35665Ekli dosyayı görüntüle 35666Ekli dosyayı görüntüle 35667Ekli dosyayı görüntüle 35668Ekli dosyayı görüntüle 35669Ekli dosyayı görüntüle 35670
Kolay gelsin abi bizimde çok pis topraklar var ama benimkiler genelde koyde en tavlı topraklar yarı kumsal hep bizimkiler