Günün Fotoğrafı

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Kazayağı çekiyorum... DSC_1579.JPG

Yusuf dayı bakan açıkladı kaz Çifligi kurana yüzde 75 hibe desteği.bizdede kaz vardı koyunlardan çok oluyorlardı kestik bitirdik hepsini
bunlar bu kaz işini 300 koyun projesine benzetir.
neme lazım.
Herkeze hayırlı işler
2 gün önce yonca ekmiştim dün ögleden sonra yagmur başladı bugünde devam etti çok guzel oldu [emoji4]
kolay gelsin cemal.
muhammet nasılsın.
kolay gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 35790
İşi biliyorsun bro [emoji1] bizde ilk kez deniyoruz entec gübresini.
Nasıl bir faydasını gördünüz?

Bizde ilk defa atıyoruz taban gübresi olarak. Daha önce hep Toros 3.15 atıyorduk. Dedim ki farklı bişey atalım. Ağaçlar hergün kuru fasulye yemiş gibi oluyor. [emoji28] Ondan sonra bunu aldım. Ama kaliteli gübre. Alman malı. Farklı alternatifler deniyorum. Bunun entec’in 15.15.15 ini alacaktım ellerinde yokmuş, sonra 20.10.10 aldım. Bu sene riskli gibi ya. Nisan ayı soğuk geçebilir. Çiçek açan ağaç var mı sizin oralarda?

• Beğen
Tepkiler: yasindemiralay

sağol muhammet bizde baharın gelmesini bekliyoruz.
1 ay var daha.
hepimize bereketli bir sezon olur inşallah.
Zamanın birinde genç biri öğretmen in ataması doğu illerinin birine çıkmış. Öğretmen bakmış nisan oldu hala yerlerde kar var. Bir vakit sonra güneş kendini göstermeye başlamış. Öğretmen demiş ki tamam artık bahar geldi. Bir süre sonra yaşlı bir amcaya "amca yaz ne zaman gelecek" diye sormuş. Amca havaya bakmış bakmış demiş ki " valla evlat yaz ne zaman gelir bilmem ama kışa 3 ay kaldı" demiş. [emoji3][emoji3]