Günün Fotoğrafı

Hayırlısı ile karpuz dikimine başladık 20190403_145720.jpg20190403_145726.jpg20190403_185930.jpg20190403_185944.jpg

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Cemal abi bereketli olsun, bu malç çekim işi elle de yapılabilir mi? rulonun içine uzun sopa geçirerek iki kişi çekebilir diye düşünüyorum. Sen traktörle çektin galiba
Sağol gürcan evet ellede çekilir elle yapanda var biz makine ile çekiyoz elle 2 kişi günde 2 bin metre çekebilir ama makina saatte 3 bin metre rahat çekiyor

• Beğen
Sağol gürcan evet ellede çekilir elle yapanda var biz makine ile çekiyoz elle 2 kişi günde 2 bin metre çekebilir ama makina saatte 3 bin metre rahat çekiyor
Anladım sağol abi, fideyi de naylona falçata ile + çizip dikiyorsun sanırım. Sulamayı nasıl yapicaksin naylon altında tavını çabuk vermez diye düşünüyorum.

• Beğen
Cemal fidenin fiyatını sordum görmedin sanırım. Ayrıca aşılı demişsin biz kabak aşısı deriz burda o tarzmı acaba aşı.sulu ama pek içi renkli olmaz!!! Öylemi acaba?
Kusura bakma farketmemişim Fide fiyatını 3 4 yorumumda yazdım daha önce peşin 2.30 eylül vade 2.70 renk ve koku bakımdan kaynaklı bazı tuccarlar ve ćiftciler kilo yapdin diye hasat öncesi tarlayı sular biz en az 5 gün önceden suyu keseriz