Günün Fotoğrafı

Buda yazdan kalma garaj çatı işini yaparken :) IMG_20160721_122642.JPG

Kerem o fotoğraftaki 24 jant eminim ben zaten belli. Traktör arkaya yatık gibi biraz. Ya insanlar yakıttan korkuyor hani ben zorlanayım dagda bayırda ama cebim rahat olsun gibi düsünüyor. Çünkü mazotun durumu ortada. Ayrıca 55 beygir tam ortası e ortası oldugu içinde küçük çiftçide alıyor büyük çiftçide [emoji18]
Kerem yaş kaç bu arada kardeşim [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez

Kerem o fotoğraftaki 24 jant eminim ben zaten belli. Traktör arkaya yatık gibi biraz. Ya insanlar yakıttan korkuyor hani ben zorlanayım dagda bayırda ama cebim rahat olsun gibi düsünüyor. Çünkü mazotun durumu ortada. Ayrıca 55 beygir tam ortası e ortası oldugu içinde küçük çiftçide alıyor büyük çiftçide [emoji18]

Abi yaş 22 :D bende 55 ivarda 24 jantta guzelmis benimki 12x28 lassa :)

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eğirdir c seri traktörlerde de hep 54c kullanır aslında 60c ve65 çok daha güçlüdür ama 60c ve 65 lik daha az, Leyland çok fazlaydı Eğirdir'de aynı mı?:)

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez