Günün Fotoğrafı

Aynen baskan hesaplarima göre 700 tane felan delik olacak on litre akitsa bir gun yeter aslinda kuyu her on dakika da bir su akitiyor istersek ama oyle dalgic durmadan calismis olur ve elektrik cok gider gerci yil boyunca 100 tl geliyor boyle yapsak 150 gelir ama dalgic yorulur baskan sen yat sabaha pancar isi var yorulursun

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Organik tarımdan yapraktan uygulayacağımız bor,demir,mangan ve çinko içerikli yeni gübremiz geldi.

Image1524289081.348643.jpg

Kolay gelsin bizimde bugdaylar su istiyodu
Sabahtan beri guzel yagmur yagdi kelle cikardi tane dolum asamasinda arpalar icini doldurdu cogu dönmeye olgunlasamaya basladi sizede yagar insallah
Sağolasın kardeşim dün akşam buraya da biraz yağdı bizim arpalar yeni başak çıkarıyor, takvime göre biraz önden gidiyorlar, rabbim bereketini eksik etmesin bu aralar yağmura çok ihtiyaç var bizim kıraçlar sıkıntıya girdi yapraklarda kurumalar başlamış

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Pk boost uygulanmayan ağaç

Ekli dosyayı görüntüle 26647Ekli dosyayı görüntüle 26648Ekli dosyayı görüntüle 26649

Pk boost uygulanan ağaç

Ekli dosyayı görüntüle 26650Ekli dosyayı görüntüle 26651Ekli dosyayı görüntüle 26652Ekli dosyayı görüntüle 26653

Aynı bahçe aynı bölge fark ortada anlatmaya gerek yok görüyorsunuz [emoji846] meyve tutumu ve kalitesi kendini belli ediyor [MENTION=77753]Adil daab[/MENTION] buyur abi.
Sağolasın sefa ürünün işe yaramadı gerçekten çok güzel,hasat zamanı karşılığını fazlasıyla alırsınız inşallah

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Sağolasın sefa ürünün işe yaramadı gerçekten çok güzel,hasat zamanı karşılığını fazlasıyla alırsınız inşallah

Amin abi inşAllah bura komşumuzun bahçesi kendi bahçemize attıktan sonra biraz tankerde arttı bende oraya atayım dedim bugün komşuyla gel bi bakalım atılan ağaçla atılmayan ağaçlar arasındaki farka gerçekten fark kendini belli ediyor oda böyle şüpheliydi ürün hakkında şimdi oda bende atacam seneye diyo :D içeriği çok geniş ürün inşAllah elma ceviz boyuna geldiği zaman gene uygulayacağız o zaman bida karşılaştırırız.

• Beğen
Tepkiler: Adil_d
Amin abi inşAllah bura komşumuzun bahçesi kendi bahçemize attıktan sonra biraz tankerde arttı bende oraya atayım dedim bugün komşuyla gel bi bakalım atılan ağaçla atılmayan ağaçlar arasındaki farka gerçekten fark kendini belli ediyor oda böyle şüpheliydi ürün hakkında şimdi oda bende atacam seneye diyo :D içeriği çok geniş ürün inşAllah elma ceviz boyuna geldiği zaman gene uygulayacağız o zaman bida karşılaştırırız.

Sefa bereketli olsun. Tona maliyeti nedir birde nereden tahsis ettin ilacı?

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı

IMG_4252.JPGIMG_4255.JPGIMG_4253.JPGImage1525004038.291871.jpgImage1525004049.263658.jpgImage1525004065.103206.jpg

Tarlaları dolaşmaya gittim baştan güzeldi mısırlarım %95 çıkmış ayçiçeklerim yavaş yavaş çıkıyor fakat buğdaylara gideyim dedim gitmez olaydım yarıda bıraktım geldim karaçim ilacı attığım buğdaylar gitmiş kuraklıktan dolayı [emoji33][emoji20] atmadıklarım fena değil

• Beğen
Tepkiler: Batuhan7066