Günün Fotoğrafı

Ynt: Günün Fotoğrafı

1cd82901e39d265e6e2334a9d1076c21.jpg

• Beğen
Tepkiler: Enessev1m

Bu gün vaktimizin çoğunu bu taş parçasına ayırdık. Bir kaç gün önce tarlaları sürerken akşam hava kararmaya yakın toprağın altında bulunan bu taşa takıldım. Taş yerinden çıktı ama çok büyük olduğundan gücüm yuvarlamaya yetmedi.

Bu gün 6 ' lık uzunca bir inşaat demirini ip niyetine kullanıp önce yan komşu tarlaya oradan da sınıra çektik çok şükür. Yoksa işlere mani olacak hem de biçere takılacaktı.

ENES4422 link=topic=86061.msg1030583#msg1030583 date=1446134185' Alıntı:
Bu gün vaktimizin çoğunu bu taş parçasına ayırdık. Bir kaç gün önce tarlaları sürerken akşam hava kararmaya yakın toprağın altında bulunan bu taşa takıldım. Taş yerinden çıktı ama çok büyük olduğundan gücüm yuvarlamaya yetmedi.

Bu gün 6 ' lık uzunca bir inşaat demirini ip niyetine kullanıp önce yan komşu tarlaya oradan da sınıra çektik çok şükür. Yoksa işlere mani olacak hem de biçere takılacaktı.
ben böyle bir taş yüzünden egsozu kopartıyordum az daha
yol kenarına bi yerede atmayın abi
bu yaz yol kenarındaki kuru otların arasında kalmış bir taşada arabayla üstüne çıktım geri geri giderken, çıkarıp atana çok küfür ettim

FatihEFE link=topic=86061.msg1030586#msg1030586 date=1446134470' Alıntı:
ben böyle bir taş yüzünden egsozu kopartıyordum az daha
yol kenarına bi yerede atmayın abi
bu yaz yol kenarındaki kuru otların arasında kalmış bir taşada arabayla üstüne çıktım geri geri giderken, çıkarıp atana çok küfür ettim

Yok yok gayet güvenli bir yere çekildi. Başkalarına zarar verecek işlerden Allah ' a sığınırım..:)

sebazios link=topic=86061.msg1029143#msg1029143 date=1445708209' Alıntı:
Ismail Abi net bir havada bizim tarafı çekip atar mısın?

Bir de o 2. resimde görünen o baca Aksaz ' daki İçdaş ' ın bacası mı?

LE8MGV.jpg

7PWJpa.jpg

yRJWa0.jpg

EpWL1n.jpg

68pB07.jpg

Yılmaz Bu gün çektim bir kaç foto ama uzak iyi bir makine ile çekmek gerek senin rüzgar gülleri göz ile görünüyor ama foto ile çıkmıyor
LG G3 telefon bu kadar oluyor

ismail_17 link=topic=86061.msg1031516#msg1031516 date=1446484657' Alıntı:
LE8MGV.jpg

7PWJpa.jpg

yRJWa0.jpg

EpWL1n.jpg

68pB07.jpg

Yılmaz Bu gün çektim bir kaç foto ama uzak iyi bir makine ile çekmek gerek senin rüzgar gülleri göz ile görünüyor ama foto ile çıkmıyor

Güzel fotoğraflar, sizin oralarda balıkçılık işiniz de var mı?

ENES4422 link=topic=86061.msg1031524#msg1031524 date=1446485023' Alıntı:
Güzel fotoğraflar, sizin oralarda balıkçılık işiniz de var mı?

Ben balıkçılık yapmıyorum kasabanın yarısına yakını balıkçı

Bilmeyenler için, marmara denizi Çanakkale boğazı girişi

1. foto karabiga dan Tekirdağ a bakış
2. fotonun çekildiği tepedeki rüzgar gülleri ve akşam güneşi
3. gene Tekirdağa bakış
4. Karabiga dan Marmara Avşa adasına doğru bakış.

ismail_17 link=topic=86061.msg1031528#msg1031528 date=1446485564' Alıntı:
Ben balıkçılık yapmıyorum kasabanın yarısına yakını balıkçı

Bilmeyenler için, marmara denizi Çanakkale boğazı girişi

1. foto karabiga dan Tekirdağ a bakış
2. fotonun çekildiği tepedeki rüzgar gülleri ve akşam güneşi
3. gene Tekirdağa bakış
4. Karabiga dan Marmara Avşa adasına doğru bakış.

Güzel manzaralar. Gerçi ülkemin her yanı ayrı güzel tabi.
Geçen günlerde YABAN TV ' de Çanakkale civarı çekilen av videoları yayınlandı. Neredeyse senin çektiğin fotoğraflar gibi yerlerdi. Belki sizin oralardı?

ismail_17 link=topic=86061.msg1031516#msg1031516 date=1446484657' Alıntı:
LE8MGV.jpg

7PWJpa.jpg

yRJWa0.jpg

EpWL1n.jpg

68pB07.jpg

İsmail Abi çok teşekkür ederlerim, çok mutlu oldum yaa. Fotograflara bakmaktan cevap yazamadim. O derece :D

Rüzgar güllerinin 2 km kadar doğusunda benim çiftlik var. Tam tepe üzerinde. Masmavi bı dam. Oe vakti durbunle bakarsan rahat görürsün. Keza ben iyi bu dürbünle karşıya baktığımda sizin taraftaki binaları seçebiliyorum.

Sizin muhiti şimdi tam olarak çıkarttım. Siz de rüzgar güllerinin dogusundasiniz. Ben hep Aksaz tarafında sanıyordum sizi.

Bizim tarafta size göre en sağdaki daglar 'ganos dagi'. Melen tepesi olarak da gecer. Ortadaki sivri tepe Çengelli tepesi. En soldaki (şarkoy ' ün sol ustunde kalan, uzerinde ruzgar gullleri olan) tepe de Helva tepe. Bizim çiftlik helva tepe ' de.

Son bilgi, arka kısımda silik olarak görünen yer de (tahminim) Kesan ile Sarköy arasında olan koru dag.

Ben fotografları incelemeye devam ediyorum :)