Günün Fotoğrafı

Son Turfanda bunlar [emoji3] IMG_20180918_145227.jpg

Kardeşim aslında gübre binevi. 25 kglık. Ürünün adını hatırlayamadım. Daha 3 gün oldu kullanalı. İşten güçten gidemedim daha o bahçeye. İçinde magnezyum potasyum fosfor vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Anladım yasinim sağolasın. Bende mangan çoğunluklu yanında bor, çinko kullandım amasya elmasına fayda etti biraz. Starking de kızarma problemi olmuyor

Anladım yasinim sağolasın. Bende mangan çoğunluklu yanında bor, çinko kullandım amasya elmasına fayda etti biraz. Starking de kızarma problemi olmuyor

Rengin en önemli etken maddesi magnezyum. Çok iyi etmişsin bu yıl buralarda bor eksikliğinden dolayı burun çürümeleri vardı sizde durum nedir?

Bereketli olsun, kolay gelsin.
Römorkun ön kısmına 1,5*180 m ebatlarında tahta veya demir ilave tahtası koyuluyor, köşelerine urgan bağlanıp arka tarafa uzatılır, damper yoksa arka kapak açılınca ipler silo üzerinde bulunan ikinci traktöre bağlanıp silaj geriye çekiliyor.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Bereketli olsun, kolay gelsin.
Römorkun ön kısmına 1,5*180 m ebatlarında tahta veya demir ilave tahtası koyuluyor, köşelerine urgan bağlanıp arka tarafa uzatılır, damper yoksa arka kapak açılınca ipler silo üzerinde bulunan ikinci traktöre bağlanıp silaj geriye çekiliyor.
Eyvallah romörkler hepsi damperli bu iş için damperli aldık ve yaptıdık

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca