Yeni 2016 - 2020 TKDK IPARD II Hibe Destekleri ile İlgili Merak Edilenler?

Merhaba ahali;

Bugünden itibaren önümüzdeki haftalarda resmi olarak TKDK tarafından duyurusu yapılacak olan IPARD II nci faz ile ilgili eğitim kampına girmiş bulunuyorum.

IPARD II ile merak ettikleriniz war ise sormamı istediklerinizi yazarsanız önümüzdeki bir hafta boyunca TKDK yetkililerine sorabilirim....

Yarından itibaren Eğitim ile ilgili görseller elime geçtikce we çekim yapabildikçe paylaşacağım....

Selamlar....

Ynt: Yeni 2016 IPARD II Destekleri ile İlgili Merak Edilenler?

Hermiyas link=topic=86346.msg1033227#msg1033227 date=1447007104' Alıntı:
Merhaba ahali;

Bugünden itibaren önümüzdeki haftalarda resmi olarak TKDK tarafından duyurusu yapılacak olan IPARD II nci faz ile ilgili eğitim kampına girmiş bulunuyorum.

IPARD II ile merak ettikleriniz war ise sormamı istediklerinizi yazarsanız önümüzdeki bir hafta boyunca TKDK yetkililerine sorabilirim....

Yarından itibaren Eğitim ile ilgili görseller elime geçtikce we çekim yapabildikçe paylaşacağım....

Selamlar....

selam traktör var mı

Ynt: Yeni 2016 - 2020 TKDK IPARD II Hibe Destekleri ile İlgili Merak Edilenler?

ismail_17 link=topic=86346.msg1033238#msg1033238 date=1447009239' Alıntı:
Hayırlı olsun Murat , hangi işleri yapmayı düşünüyorsun

Sağol İsmail abi, benim odaklandığım Enerji we Tarım... Enerji de KDW li %100 hibe dewri başladı bundan bişiler çıkartmaya çalışıyorum...

Ynt: Yeni 2016 - 2020 TKDK IPARD II Hibe Destekleri ile İlgili Merak Edilenler?

Canlı canlı bildiriyorum şu an (2016) 42 il ile dewam edeceklermiş...Onlar da ilk nasıl belirlenmiş onu da öğrendim...

Ama müjdemi isterim şu an ilgili makama gitmiş onaylanmak üzere çok yakında 81 ilin 81 in de TKDK ofisleri açılacak we destekleri werilecekmiş...Bilen yok 3 wakte kadar dediler :)