8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması

Ynt: 8. Geleneksel TrakKulüp Türkiye Buluşması

nailyetek beyinde dediği gibi...
Forumda samimiyet kurupta buluşmada tanışmadığımız hatır soramadığımız arkadaşlar var....
yani sima olarak tanımadığımızdan dolayıdır..
kesinlikle başka bir nedeni yok..
yaka kartları 2. gün çıktı aslında sonuna kadar takılacaktı..
ama ben yinede bu tür bir sorun hisseden
değerli kardeşlerimden Özürdilerim..
lütfen hoş görün.. yaşımız gereği unutkanlıkta cabası
geçen gün cep tlf elimde 30 dakika tlf ' yi aradım evde!!!!
en son elimde bulunca yaşlandık dedim..
hepinize mutlu ömürler dilerim..
iyiki varsınız..

Bazen buradan tanıdığım arkadaşlar ziyarete geliyor cihan fatih nail abi falan babamda hep söylenip duruyor elin oğlanları internetten karı kız buluyor bizimki erkek diye iyikide sizin gibi değerli insanlar ile tanışmışım bulmuşum yalana gerek yok kendi yasadigim çevremden ziyade burdan arkadaşım çoktur iyiki tanışmışim trakkulup seni

Alıntı yapmadım yukarıdaki yorumları tek tek okudum çok doğru yorumlar var aranızda olmaktan gurur duyuyorum. Üye olalı 2 yıl olmadı daha ama buluşma vs. 100 ' den fazla üye ile el sıkıştım birebir aynı çatı altında sohbet ve muhabbetin tadına vardım.

Bu siteyi bize kazandıran Mustaf-a beye, evinde bizi en güzel şekilde karşılayan ve ağırlayan hacimmet abime, sponsorluk konusunda bizi kırmayan ve buluşma alanına yetkililerini ve traktörlerini gönderen Erkunt Traktöre ve bizi fabrikasında ağırlayan Çelikel firmasına teşekkürü bir borç bilirim.
Bu firmalara da özelden teşekkür vahabında mesaj mail atacağım ilgi ve alakalarından dolayı...

inşallah daha nice güzel ortamlarda nice güzel buluşma ve sohbetlerde buluşmak dileklerimle.
Allah ' a emanet olun hepinizi çok seviyorum...

8. Buluşma organizasyonumuza katılan emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkürler.Bu soğuk ve kısa günlerde bu kadar üyemizin buluşmaya katılması güzel bir olay birlikte neler yapabileceğimizin referansı oldu.Burada en büyük teşekkürü trakkulubün admini Mustafa arkadaşımız hakediyor bence günlerini harcadı organizasyon için.
Bizde naçizane ev sahipliği yapmaya çalıştık inşAllah herkezi gönlünce misafir edip ağırlamışızdır.
8. Trakkulup buluşması vesilesiyle trakkulup ailesini,birlikteliğini resmi bir boyuta taşımaya çalışıyoruz.Bu buluşmanın en güzel sonucu bu olay olacak diye düşünüyorum.Ülkenin en aktif belki en güçlü çiftçi derneğinin kurulmasına vesile olacak.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU

8. si geçekleşen trakkulüp buluşmasına bu senede katılmak nasip oldu.
Buluşmanın organizasyonunda emeği geçen herkese ve katılma gayreti gösteren tüm üyelere teşekkürler.
Her buluşmada yeni üyeler ile tanışıp iletişim kurmaya çalışıyoruz, daha önceki buluşmalarda tanıdığım üyelere daha az vakit ayırdım.
Sakın beni yanlış anlamayın; zaten sizle özelden ve forum üzerinden muhabbetimiz tüm samimiyetimizle devam ediyor.
O kadar yol gittik, bi el sıkışmadığımız arkadaşlar varsa kusurumuzu affetsin,

Çok güzel 2 gün geçirdik, daha da eğlenceli hale gelecekti. Otele giden arkadaşlara ayıp olmasın diye ' Filikci Düğünü ' ne katılamadık :D
Bu defa da buna pişman olduk.
Hacı Hasan @Ağır Abi ' nin ilk tanıştığımızda söylediği bir söz vardı;
Cam ' dan(sanaldan) adam çıkmazmış :) derler birde. Ben adam gibi adamlar ile bu sanalda tanıştım derdi.
Sonuna kadar haklıydı, bende; Adam gibi Adamlar ile trakkulüpte tanıştım, iyiki sizleri tanımışım.
Bu defa aramızda olamayan arkadaşlarımızı hep gözümüz aradı, bir ailedeki noksanlık gibi :)
Onların da ve daha hiç katılamamış arkadaşlarında yeni yapılacak buluşmalara katılmaları dileklerimle.
Teşekkürler Trakkulüp Ailesi.
Bu dünyadan çok değerli nail emmim geldi geçti mekanı cennet olsun inşallah