Trakkulüp Sticker

Ynt: Trakkulüp Sticker

Arkadaşlar, bir kaç tane sticker çok para tutan birşey değil. En fazla 5 TL tutar, kargosu 15 TL tutar. Bu yüzden kargoyla gönderme fikri cazip değil. Ben burada bir kaç değişik şekilde paylaşırım, isteyen herkes bir reklamcıya gidip istediği şekilde ve boyutta bastırır. En fazla 10 TL tutar. En uygunu bu olur.

Stickerlerı camın içinden yapıştırılacak şekilde yaptırırsak sadece kabini olan traktörlere yapıştırılabilir. Halbuki kabinsiz traktörler, römorklar, ekipmanlar, kapılar, duvarlar vs. olmak üzere her yere yapıştırılsın diye özellikle böyle yaptırdım. Yani çok amaçlı olsun. Özel yaptıran istediği şekilde tercih edebilir.

Müsait bir zaman logoyu paylaşacağım.

Mustaf-a link=topic=87160.msg1048747#msg1048747 date=1450952343' Alıntı:
Arkadaşlar, bir kaç tane sticker çok para tutan birşey değil. En fazla 5 TL tutar, kargosu 15 TL tutar. Bu yüzden kargoyla gönderme fikri cazip değil. Ben burada bir kaç değişik şekilde paylaşırım, isteyen herkes bir reklamcıya gidip istediği şekilde ve boyutta bastırır. En fazla 10 TL tutar. En uygunu bu olur.

Stickerlerı camın içinden yapıştırılacak şekilde yaptırırsak sadece kabini olan traktörlere yapıştırılabilir. Halbuki kabinsiz traktörler, römorklar, ekipmanlar, kapılar, duvarlar vs. olmak üzere her yere yapıştırılsın diye özellikle böyle yaptırdım. Yani çok amaçlı olsun. Özel yaptıran istediği şekilde tercih edebilir.

Müsait bir zaman logoyu paylaşacağım.
logoyu değiştirsek:) daha çağdaş hatlara sahip olan bişey yapalım, trekkeveber gibi siteleri incelersek iyi bişeyler çıkartırız.

nailyetek link=topic=87160.msg1048753#msg1048753 date=1450954477' Alıntı:
logoyu değiştirsek:) daha çağdaş hatlara sahip olan bişey yapalım, trekkeveber gibi siteleri incelersek iyi bişeyler çıkartırız.

zekeriyebayram link=topic=87160.msg1048758#msg1048758 date=1450955481' Alıntı:
ben de nail abiyle aynı fikirdeyim. bizim gibi modern çiftçilere modern logo yakışır. :)

Logonun moderni nasıl oluyor? :) Bir örnek gösterin veya bir tasarım yapın, inceleyelim.

Mustaf-a link=topic=87160.msg1048762#msg1048762 date=1450955653' Alıntı:
Logonun moderni nasıl oluyor? :) Bir örnek gösterin veya bir tasarım yapın, inceleyelim.
Konsept traktör çizimleri tarzı keskin hatları olan birşeyler canlanıyor aklımda. yetenekli arkadaşlar eminim bize yardımcı olabilir. birde hocam logo kırmızı sayfa rengi kırmızı. dikkat çekici olmuyor sayfada. logo silik kalıyor fikrimce. renkli bişeler olsa ii olmaz mı

zekeriyebayram link=topic=87160.msg1048769#msg1048769 date=1450956123' Alıntı:
Konsept traktör çizimleri tarzı keskin hatları olan birşeyler canlanıyor aklımda. yetenekli arkadaşlar eminim bize yardımcı olabilir. birde hocam logo kırmızı sayfa rengi kırmızı. dikkat çekici olmuyor sayfada. logo silik kalıyor fikrimce. renkli bişeler olsa ii olmaz mı

Şuan kullandığımız logoyu yaptırana kadar ne çok uğraştık. Maalesef yetenekli arkadaş ya sitemizde yok ya da kimse uğraşmak istemiyor. Logo fikri vermek kolay ama yapan yok. Her geçen gün logonun değişme imkanı da azalıyor, bunu da belirteyim. Çünkü buna göre hazırlıklar yapıyoruz. Mesela bu saatten sonra sitemizin rengi olan bordo renk değiştirilemez. Çünkü herşey ona göre ayarlandı, çok para harcandı. Son buluşmada sitemizin renginde masa örtüsü bile yaptırdık. Aynı şekilde logomuzun basılı olduğu, oldukça yüksek meblağlar tutan bayraklar ve flamalar bastırdık. Yeni logo ve yeni renk demek bunları çöpe atmak demek.

Logo için çok defa konu açtım sitede. Bir tane logo tasarlayın, kullanalım diye. O zaman kimse oralı olmadı, her tarafa logoyu bastırınca logo değiştirelim deniyor.

Öneriden öte bir tasarım ortaya koymak gerekiyor. Ben de çok güzel olmasını, bir bakınca binleri anlatmasını, can alıcı olup dikkat çekmesini, orjinal olmasını isterim ama kimse de şöyle bir tasarım yaptım, beraberce geliştirelim demiyor. Biz de mecburen eldekiyle idare ediyoruz.

yeni logo konusunda bende nail abiye katılıyorum.bu konu üzerinde konu başlıgı acalım uyelerimiz fikirleri ve tasarımları nı orada gösterırler dile geririrler ortaya güzel sonuçlar cıkacagından eminim en sonunda da oylama yapar ve logomuzu secmiş oluruz

Mustaf-a link=topic=87160.msg1048762#msg1048762 date=1450955653' Alıntı:
zekeriyebayram link=topic=87160.msg1048769#msg1048769 date=1450956123' Alıntı:
aaysberkk link=topic=87160.msg1048809#msg1048809 date=1450969173' Alıntı:
yeni logo konusunda bende nail abiye katılıyorum.bu konu üzerinde konu başlıgı acalım uyelerimiz fikirleri ve tasarımları nı orada gösterırler dile geririrler ortaya güzel sonuçlar cıkacagından eminim en sonunda da oylama yapar ve logomuzu secmiş oluruz
Bu konuda size katılıyorum, hatlar keskin olmalı, traktör, ekipman ve tarımsal ürün barınmalı, hatta sanal bir kulüp olduğumuzu anlatmalı.

Kısacası şu an ki logo çeyizlerde olan kanevice işleme gibi bişey, Volkan ' ın da yazdığı gibi daha önceki daha güzeldi.
İlk başlardaki anasayfa teması efsaneydi,
şu an renkleri değiştirmesekte çizgileri değiştirelim.

trak_kopya.jpg

Renk ve yapılan hazırlıklar konusunda ve olusturulan alt yapıda haklısın baskan ama logonun evrensel canlı keskın hatlara sahip ve kapsamlılıgı acısından yenılık dusunulebılınır belkı örnek logo ve site tasarımlara yönelik kısa çalışma sonucu çıkan çeşitler :D

image.jpg

images.jpg

logo.jpg

logo_3.jpg

logo4.jpg

logo5.jpg

Resimler ve ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    247.6 KB · Görüntüleme: 177
  • Adsız.png
    Adsız.png
    399.3 KB · Görüntüleme: 184
Moderatör tarafında düzenlendi:

Logonun hası bu idi şimdikide kötü değil ama ne bilim bunun tadını vermiyor...
Tasarım yapmayı bilsem bir çalışma yapardım lakin o tür becerilerim yok haliyle çok fazla konuşmayada gerek yok büyükler uygun gördü ise bize uymak düşer...

Resimler ve ekler

• Fotoğraf0329.jpg
    Fotoğraf0329.jpg
    320 KB · Görüntüleme: 199