İrTem Tarım Makinaları Youtube Kanalı Yayında

Evet Arkadaşlar..

Aşağıdaki videonun paylaşıldığı kanal, İrTem Tarım Mekinaları'nin resmi youtube kanalı olup bu gün itibari ile yayın hayatına başlatılmıştır. Kanala üye olmanız (bundan böyle paylaşımlarına hız verilecek) ürün tanıtımları ve (tarafımdan hazırlanacak) videolu kullanım kılavuzlarına ulaşmanız açısından işinize yarayacaktır.

Hesap makineleri ile çekilmiş videolardan kurtuluyoruz anlayacağınız :)

Öncelikle paylaşacağım bu ilk video, klasik baltalı modelin modifikasyonu ile yapılmış 8 sıralı çapraz ekim makinesinin denemeleri esnasında çekilmiş görüntülerden derlenen bir video. Video düzenlemesi tarafımdan yapıldı. Umarım hoşunuza gider.

İyi seyirler:

[video=youtu;tMB9M_9VReg]https://youtu.be/tMB9M_9VReg[/video]

Son düzenleme:
Cevap: İrTem Tarım Makineleri Youtube Kanalı Yayında

Eline sağlık Yılmaz abi. İrtem' in bu zamana kadar kanal açmaması zaten büyük bir eksiklik. En kısa sürede instagram, twitter gibi platformlardan da hesaplar bekliyoruz. Bu arada inşallah senin sayeden İrtem ile ilgili daha güzel video ve fotoğraf çekimleri ile tanıtımlar görebiliriz. Türk firmaları bildiğimiz gibi bu konulara hâla çok yabancılar. Yeni yeni birkaç firma tanıtım çekmeye başladı. Havadan çekilmiş tarla ve fabrika görüntüleri de olsa fena olmaz diye düşünüyorum. Patronlara GoPro, Phantom falan filan aldırsan iyi olur...:D Unutmadan abi kanalın adı yanlış olmuş galiba. İrtem Tarım Mekineleri yazıyor....

Eline sağlık Yılmaz abi. İrtem' in bu zamana kadar kanal açmaması zaten büyük bir eksiklik. En kısa sürede instagram, twitter gibi platformlardan da hesaplar bekliyoruz. Bu arada inşallah senin sayeden İrtem ile ilgili daha güzel video ve fotoğraf çekimleri ile tanıtımlar görebiliriz. Türk firmaları bildiğimiz gibi bu konulara hâla çok yabancılar. Yeni yeni birkaç firma tanıtım çekmeye başladı. Havadan çekilmiş tarla ve fabrika görüntüleri de olsa fena olmaz diye düşünüyorum. Patronlara GoPro, Phantom falan filan aldırsan iyi olur...:D Unutmadan abi kanalın adı yanlış olmuş galiba. İrtem Tarım Mekineleri yazıyor....

Sağ olsunlar, teklif onlardan geldi. Bu iş için husisi bir Hero 4 Black alınıyor. Sonuç alırsak Phantom'a kadar gidecektir tahminim Erkan.

Üretilmiş makinelerin tanıtım ve eğitim videoları ile detaylı hazırlanmış kullanım kılavuzları konusu önemli bir konu. Doğru düzgün çekilmiş eğitim ve tanıtım videoları hiç bir firmada yok. Bu işe kendim gönüllü odum. Kanalı bi coşturalım :)

Not: doğrusu "mekine' (TDK) :)

Sağ olsunlar, teklif onlardan geldi. Bu iş için husisi bir Hero 4 Black alınıyor. Sonuç alırsak Phantom'a kadar gidecektir tahminim Erkan.

Üretilmiş makinelerin tanıtım ve eğitim videoları ile detaylı hazırlanmış kullanım kılavuzları konusu önemli bir konu. Doğru düzgün çekilmiş eğitim ve tanıtım videoları hiç bir firmada yok. Bu işe kendim gönüllü odum. Kanalı bi coşturalım :)

Not: doğrusu "mekine' (TDK) :)

O zaman süper prodüksiyonlar bekliyoruz abi. Yalnız çekim yapılan tarla ve traktörde çekime yakışır olsun. Altayoğlu çekim yapmış havadan geçen gün izledim. Güzel yapmışlar. Ama tarlaya bi kere tiller çekilmiş ve çamur ekmeye çalışıyorlar. Makinayı göstermiyor. Traktör desen orijinal kabin olmayan bir TD... Mekine' yi de ilk defa duydum. Makina, Makine falan görüyoruz da...:D

Güzel çalışma

Sağ olun. Klasik düzenlemeler sıkıcı olmaya başladı. Biraz daha orijinal bir şeyler olsun istedim. Beğenildi ise ne mutlu.

Hayırlı olsun, inşallah satışlarına faydası olur

İnşallah.

Eline sağlık abi çalışmalarının devamını bekliyoruz...

Sağ al ahmet. Şu an ara çapanın kullanım ve ayarlarını içeren bir video ile uğraşıyorum. Bitti sayılır. Hem ürünün özelliklerinin gösterilmesi, hem de traktöre ile bağlantıdan merdane ayarlarınaına kadar kullanım ile alakalı her detayın anlatıldığı güzel bir şey yapmaya çalıştım. Biter bitmez ilk buraya bir örnek atacağım.

Paylaşım güzel Yılmaz abi. Yorumlara açık bir kanal olsa daha iyi olur :)

Yılmaz abi bak benimle ilgilenmiyorsun yorumu es geçiyorsun şu sıralar havalı makine arayışlarındayım bende seni es geçicem bak ona göre :)

Olur mu hiç Süleyman. Sırf ilk mesajın için (okur okumaz) videoyu yorumlara açtım.

Havalı konusunda da elimden gelecek bir şey varsa (özel üretim, ek donanım ya da opsiyon vs) ne olursa yapmaya çalışırım.

O zaman süper prodüksiyonlar bekliyoruz abi. Yalnız çekim yapılan tarla ve traktörde çekime yakışır olsun. Altayoğlu çekim yapmış havadan geçen gün izledim. Güzel yapmışlar. Ama tarlaya bi kere tiller çekilmiş ve çamur ekmeye çalışıyorlar. Makinayı göstermiyor. Traktör desen orijinal kabin olmayan bir TD... Mekine' yi de ilk defa duydum. Makina, Makine falan görüyoruz da...:D

Hatayla "mekine" yazmışım Erkan :D Asıl sen kusuruma bakma.

GoPro Hero 4 Black Edition bugün geldi lakin tek kafa geldi. Gerekli olacak donanımları listeleyip vermem lazım ama aradığım donanımları Yerli satıcılarda bulamıyorum. Gimbal Stabiliser baktım, fiyatları uçuk. Steadycam apartı aradım, doğru düzgün bir şey yok. Phantom şu an için erken. Ayrıca lens ve güçlü bir kıskaç lazım. Güvenilir bi yer bulamadım. Basitinden bi monopod alıp oturucaz galiba :D O da olmazsa serfie çubuğuna kadar düşeriz :D

Kafama tak edecek sonunda, solidde çizip cnc'den çıkartıcam bir tane steadycam.

bizim firmada kapılar açık üstad, blue means :D

Kaynak yapmayalım arkadaşlar..

Hayırlısı olsun arkadaşım takipteyiz.

Sağ ol Şuayip Abi. Eksik olma.

yılmaz abı hayırlı olsun kanalınız :D şu tohum deposunu buyutme işini unutma . ılk sıraya bızı yaz

Aklımda Ertaç. Bu arada Gopro konusunda tecrübeli arkdaşlardan makinenin incelik ve detaylarını bekliyoruz. Edit konunda en uyumlu olduğu proramlar vs tüyoları bekliyorum.

Çok güzel olmuş abi eline sağlık.

Sağ ol islam. Isınma turları bunlar. After Efect'i bi çözeyim, bak neler çıkacak :D

Sağ olun. Klasik düzenlemeler sıkıcı olmaya başladı. Biraz daha orijinal bir şeyler olsun istedim. Beğenildi ise ne mutlu.

İnşallah.

Kaynak yapmayalım arkadaşlar..
Kaynak sevmiyoruz dedik Aksaray da Konya da :) eldivenleri eskitiyor elleri yırtıyor dedik :) Acaba plastik olsa olur mu? dedik.
Yılmaz Hocam unutma devrim sayılır, patent falanda istemez.

Hatayla "mekine" yazmışım Erkan :D Asıl sen kusuruma bakma.

GoPro Hero 4 Black Edition bugün geldi lakin tek kafa geldi. Gerekli olacak donanımları listeleyip vermem lazım ama aradığım donanımları Yerli satıcılarda bulamıyorum. Gimbal Stabiliser baktım, fiyatları uçuk. Steadycam apartı aradım, doğru düzgün bir şey yok. Phantom şu an için erken. Ayrıca lens ve güçlü bir kıskaç lazım. Güvenilir bi yer bulamadım. Basitinden bi monopod alıp oturucaz galiba :D O da olmazsa serfie çubuğuna kadar düşeriz :D

Kafama tak edecek sonunda, solidde çizip cnc'den çıkartıcam bir tane steadycam.

Hayırlı olsun GoPro abi. Steady cam filan pek yok Yılmaz abi. Olanlarda pahalı. Ama sizin şirket. Şirkete koymaz...:D Yurt dışından güzel birşey ısmarlayın gelsin. Aparat olarak bir adet kuğu boyunlu kıskaç aparat, bir adet gidon yani boru aparatı, bir adet vantuz aparat, bir adet hem tripod hem monopod olan aparatlardan senin işine yarayacaklar ilk etapta. Sirkeci' de Kayalar Elektronik var. Orada orijinal aynısını kendileri yerli olarak satıyorlar. Biz bir ara Berk ile gidip almayı düşünüyoruz. Hepsiburada' da aynı firmanın ürünleri var satıyorlar. İstersen oradan bir sipariş verebilirsin. Kendi sitelerinde de yanlış hatırlamıyorsam satış yapıyorlar. Zaten GoPro' dan çok aparatları para tutuyor. Traktör almak gibi birşey GoPro almak. Geçen bende birkaç tane Sepete ekledim Hepsiburada' da. Bu dediğim aparatlardan hemde orijinal değiller. 265 TL tuttu...:D Çakma GoPro' yu 540' a aldımdı zaten...:D

gopro konusunda yardım edelım de bız hero 1 sevıyesındeyız sen hero 4 almıssın :D

benım dusuncem 1080p ye ayarlaman yonunde ( 4 k veya 2.7k da cekıyo ama o kalıteyı ızleyecek pc ve tv sınırlı turkıyede . bırde 1080p olunca slowmotıon yapmak ıcın ayrıca bı program kullanmana gerek kalmıyo 120fps cekıyo zaten .)
ışık ISO gıbı ayarlarıda otomatık yapabılıyorsan en kolay kullanım seklı o olur ;)