deutz 3045 resim ve ilk izlenimler

Arkadaşlar şimdi iPhone da Çin de üretiliyor o zaman kalitesiz mi oluyor Şimdi 3045 serisi ve diğer yerli montaj modeller ithallere göre eleştirilebilir ama sırf Hindistan montajı diye kalitesiz denemez bence fakat elbette ki eksik yönler söylenmeliki insanımızı enayi yerine koyarak dandik modeller getirmesin hiç bir marka. Deutz kullanan bir arkadaşımız Yusuf. Firma bu eleştirileri bence ciddiye almalı ve herkes de böyle cesaretli olarak açıkça tavrını ortaya koymalıki kaliteli ürünler gelsin ülkeye

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Arkadaşlar şimdi iPhone da Çin de üretiliyor o zaman kalitesiz mi oluyor Şimdi 3045 serisi ve diğer yerli montaj modeller ithallere göre eleştirilebilir ama sırf Hindistan montajı diye kalitesiz denemez bence fakat elbette ki eksik yönler söylenmeliki insanımızı enayi yerine koyarak dandik modeller getirmesin hiç bir marka. Deutz kullanan bir arkadaşımız Yusuf. Firma bu eleştirileri bence ciddiye almalı ve herkes de böyle cesaretli olarak açıkça tavrını ortaya koymalıki kaliteli ürünler gelsin ülkeye

Hint malı diye kötü olmaz tabi abi örnek jd5050e kullanmadım ama şöyle bir bakınca türktraktörün tt50 sinden aşşa kalır pek yanı yok.Ama bu 3045 hakkaten deutz a yakışmaış.Şahsen ben bunu alacağıma gider disk fren mf (uzel) 240 alırım hiç olmazsa önü belli arkası belli.

Hint malı diye kötü olmaz tabi abi örnek jd5050e kullanmadım ama şöyle bir bakınca türktraktörün tt50 sinden aşşa kalır pek yanı yok.Ama bu 3045 hakkaten deutz a yakışmaış.Şahsen ben bunu alacağıma gider disk fren mf (uzel) 240 alırım hiç olmazsa önü belli arkası belli.
240 lar nasıl iyi mi ben düşünüyorum da eski model mi yoksa yeni model mi alayim yada 2615 mi

S.a. ben yeni üye oldum bir sorun var ama düzeltemedim. Deutz 55 uzun zaman çalışmıyordu.dün çalıştır dim ama hemen stop etti . Filtre ye mazot gelmiyor. Hava yapmış olabilir mi. Ne yapmam gerek. Detaylı bilgisi olan yazarsa memnun olurum . Elle pompalama yapıyorum ama hala filtre ye mazot gelmiyor.

S.a.Deutz 55 dün çalıştır dim stop etti ve çalışmıyor. uzun zaman çalışmadı filtreler e mazot gelmiyor hava yapmış olabilir mi. Elle pompalama yaptım ama yine de mazot gelmedi filtre ye. Ne yapmam lazım bilgisi olan yazabilir mi.
Depodan gelen hortum cam filtreye bağlı. Cam filtreye mazot geliyor mu? Ara sıra cam filteyi temizliyorum havasını el pompasıyla alıyorum hemen çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: deutz55_dadaş25