palazoğlu römork

.............

Resimler ve ekler

• 20160528_145101.jpg
    20160528_145101.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 424
  • 20160528_145052.jpg
    20160528_145052.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 391
  • Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
Avrupalılar bunu görsünler boş römorku arkalarına takmazlar. Durmaz kardeşlerin satış sorumlusu bir kişi vardı ona sordum 2 tane U demirini birbirine kaynatIP dingil yapmışsınız, bu nasıl bir cesaret !?pişkin pişkin e nolcak biz ep büle yapıyız .dedi ve iyi günler deyip uzaklaştım.arkadaşlar römork el yapımı sağlam olsun diyen varsa GÜRŞAH... Seri üretim olacaksa tınaz.bana göre.

Son düzenleme:
Zirai donatım kurumu römorkları gibisi yok 40 yıl olacak neredeyse üretileli daha hiç bir tarafı kopmadı. Üstelik 4 tonluğuna 6 ton, 3 tonluğuna 5 ton koyuyoruz. Balye taşımak içinde ideal. Şimdiki römorklar o kadar dayanır mı bilinmez.

Zirai donatım kurumu römorkları gibisi yok 40 yıl olacak neredeyse üretileli daha hiç bir tarafı kopmadı. Üstelik 4 tonluğuna 6 ton, 3 tonluğuna 5 ton koyuyoruz. Balye taşımak içinde ideal. Şimdiki römorklar o kadar dayanır mı bilinmez.

Onlar bitirim hele tarla ekerken alçak olduğu için çok rahat. Bitek arka çekiler ince köşebent demirden olduğu için çabuk kopardı. Bizim köyde yenidoğan var ben öyle römork görmedim. Uğurlu'da sağlam Tomarza yapısı özkılıç var 5 para etmez.

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361
cayırova nerdeyse tekel.. herkese mal veriyo..

ama hangi ebat-hangi tonaj.. vs

trakyada Gursah var.. herkes tavsiye eder.. bi bakin derim

Arkadaşlar umut kardeşimin dediği gib i ya özel sipariş olacak veya çok sağlam bildiğin markalardan alacaksın. trakyada gürşah kesinlikle tavsiye ederim .taban 5 mm saç . dingil dolu dingil .20 tona kadar garanti veriyorlar . lastiklerde tır tipi kumho ( 285x70x19,5 ). sizler geniş lastik isterseniz (385x65x22,5 ) kendinizde tedarik edebilirsiniz .

• Beğen
Bunlari bende goruyorum epeydir sahibindende ama yorum bulamadim kullananlada karsilasmadim... 1992 yilinda gursah a yaptirilan romorkumuz var 3 traktor eskitti 4-5 yil tomrukta cekti devlet gibi duruyo masallah ne kasma ne acma... Gursah on numara adam yillardir bozmadi kalitesini isciligini...

• Beğen