Renk Renk TM serisi... :)

: Renk Renk TM serisi... :)

ÜÇPIN@RLI_KORAY link=topic=1005.msg8528#msg8528 date=1202712004' Alıntı:
öyle deme salih atacan doğru söylemiş adamlar satamıyo orasını burasını değiştiriyor öyle değilmi sonuna kadar yanındayım atacan yürübe kim tutar seni ahaaayd
SENDE KOP GİT YÜZ WEREN OLDUMU HEMEN COŞUYON MF LER BİTTİ ARTIK BUNU BİTİRENDE 3000 SERİSİ YANLIŞ ANLAMAYIN BEN 3000 SERİSİ KÖTÜ DEMİYORUM DEUTZ MOTOR KULLANDI ONDAN BİTTİ
BİZİM KÖYDE Bİ TANE 3085 WAR SAHİBİ DİYORKİ 285 İ REKTEVE ETTİRSEM 2.500YTL AMA 3085 İ REKTEVE ETTİRSEM 10.000YTL DİYOR 3000 SERİSİNİN SANAYİDE MOTORUNU SÖKÜYORLARTMIŞ FABRİKAYA GÖNDERİYORLARMIŞ

KORAY BUDA SANA KAPAK OLSUN

new holland 30 çeşit traktör getirmiş ama yine satamıyor 3 sene önce pazar lideri idi 3 sene sonra yeni tip lerin ne halt olduğu anlaşıldı son 3 senenin pazarlideri mf nh ler bundan sonra ölüme mahkum artık bittiler alan bin pişman aynısı bizde de oldu

evet 30 çeşit traktörü var her renkten var buda demek ki belli bir kitleye hakim olduğunu gösteriyor sadece tarım konusunda değil bana mfnin kırmızıdan başka renk söyle atacan nh nin öldüğü filan yok sadece belli bir standartın altındaki kişilerce söylenen saçmalık kardeş o zaman türk malı almayın ithal traktörler hakkında şikayet var mı yok o zaman daha ne şimdi casede geldi ikigün sonra casenin alnını görürüm ben vede sameninde bunların fabrikası var casenin koç samenin kendi açacak

44atacan link=topic=1005.msg13730#msg13730 date=1204460644' Alıntı:
new holland 30 çeşit traktör getirmiş ama yine satamıyor 3 sene önce pazar lideri idi 3 sene sonra yeni tip lerin ne halt olduğu anlaşıldı son 3 senenin pazarlideri mf nh ler bundan sonra ölüme mahkum artık bittiler alan bin pişman aynısı bizde de oldu

SEN NEW HOLLANDI ELEŞTRİP DURMA
SEN KENDİ DERDİNE YAN UZELDE YABANCILARA SATILMIŞ
ASIL MASSEY FERGUSON BİTTİ
2006 YILINDA UZEL %40 ÜRETİM YAPMIŞ ZATEN CASELERİNDE PİYASAYA SUNULMASININ ASIL NEDENİDE BU UZELİN BİTİŞİ CASENİN DOĞUŞU OLDU
BUNU ARTIK KAFANA SOK :D

Akif Göktas link=topic=1005.msg13780#msg13780 date=1204484293' Alıntı:
arkadaşlar zaten bi kaç seneye kadar masseyferguson bitecek sadece uzel olacak o da tabii batmazsa uzel in de çok borcu varms

UZEL PERKİNS MOTOR KULLANIRKEN DEUTZA GEÇMESİNİN NEDENİ PERKİNSE OLAN BORCU UZEL BORCUNU ÖDEMEYİNCE PERKİNS MOTORU KESTİ UZELDE ZORUNLU OLARAK DEUTZA GEÇTİ