Yeni besi Çiftliğimiz

Hibeli olunca fiyatlar biraz şişiriliyor genelde, 140 bin beton demek nerdeyse 1000 metreküp beton yapıyorki nerden baksanız 3-4 bin metrekare alan yapar. Nacizane bir öneri, gübre işini seperatörsüz yapmanız olur. Seperatör yerine tek parça gübre havuzu yapıp bir adet sıvı gübre römorku almanız daha rahat olur. Bu şekilde gübreyi önce katısından ayırmakla sonra da katısı ve sıvısı ile ayrı ayrı uğraşacaksınız.

Hibeli olunca fiyatlar biraz şişiriliyor genelde, 140 bin beton demek nerdeyse 1000 metreküp beton yapıyorki nerden baksanız 3-4 bin metrekare alan yapar. Nacizane bir öneri, gübre işini seperatörsüz yapmanız olur. Seperatör yerine tek parça gübre havuzu yapıp bir adet sıvı gübre römorku almanız daha rahat olur. Bu şekilde gübreyi önce katısından ayırmakla sonra da katısı ve sıvısı ile ayrı ayrı uğraşacaksınız.

Usta seperator gubreyi ayırmaya yarıyor senin dediğine gore ama mantık ne ki yani niye öyle bi işlem yapıyorlar biyogaz üretimi yapmak için olabilir mi?

Seperatördeki ama gübreyi kurutmak sıvı halınde gübreyi bizim buralarda kimse tarlasına sokmaz ayrıca kuru gübrede 250 tlye kamyonunu kapından alırlar

Sılaj havuzu için 80 mküp
gezinti alanı için 400 mk
ev için 100 mk
temeliçin 80mk
yollar için 150 mk
gübre için 50 mk
duvarlar için 60 mk

daha sayayımmı çamur istemiyorum

Dayı çamura beya kızgınsın Allah kazancını artırsın,güzel bi sistem yapmışsın, bişey sormak istiyorum çatı nın değilde çatı makaslarının genişliği ne kadar. Kaç metreye kadar arada direk kullanmadan çatı makası yapıyorlar acaba.telefondan giriyorum proje incelenmiyor.

11.jpg111.jpg10250317_10207041152759494_8572710378914984374_n.jpg