Yeni besi Çiftliğimiz

Allah'a bin şükür işletme çok iyi hemen hemen tam kapasiteye ulastik tabiki işler büyüdükçe borçta büyüdü giderler arttı Bu şekil giderse piyasa ekmek yemeye devam arkadaşlar[emoji1360]

400 dönüm arazimiz var yanına hayvancılık ta düşünüyoruz tavsiye
Edermisiniz bu şeklde bi sistem
Yapsak işin içinden çıkabilirmiyiz modern sistem

Selam arkadaslar
Nisan gibi benimde bir ahir yapma niyetim var. Demirlerini aldim 20 lik I demir den cati makaslarini yapicam en 12 metre boy 27 m olucak tamamen kapali olucak.catiyi trapez sacdan yapmayi planliyorum ama terlemeyi onlemek icin nasil bir izalosyon kullanacagimi bilmiyorum. Birde bu olculerde elinde proje olan veya fikri olan arkadaslardan yardim bekliyorum bagli sistem dusunuyorum.mallar mandofon kirmasi serbest sistemde sorun yaşarim korkusuyla bagli sistemi tercih ediyorum. Öneri ve görūslerinizi bekliyorum. Tesekkurler

Selam arkadaslar
Nisan gibi benimde bir ahir yapma niyetim var. Demirlerini aldim 20 lik I demir den cati makaslarini yapicam en 12 metre boy 27 m olucak tamamen kapali olucak.catiyi trapez sacdan yapmayi planliyorum ama terlemeyi onlemek icin nasil bir izalosyon kullanacagimi bilmiyorum. Birde bu olculerde elinde proje olan veya fikri olan arkadaslardan yardim bekliyorum bagli sistem dusunuyorum.mallar mandofon kirmasi serbest sistemde sorun yaşarim korkusuyla bagli sistemi tercih ediyorum. Öneri ve görÅ«slerinizi bekliyorum. Tesekkurler

Kopuk izalasyon kullanabilirsiniz
Fiyat araştırması yapın sandviç panel bazı durumlarda daha uygun oluyor ..
http://www.tekizolasyon.com

Seperatördeki ama gübreyi kurutmak sıvı halınde gübreyi bizim buralarda kimse tarlasına sokmaz ayrıca kuru gübrede 250 tlye kamyonunu kapından alırlar

Sılaj havuzu için 80 mküp
gezinti alanı için 400 mk
ev için 100 mk
temeliçin 80mk
yollar için 150 mk
gübre için 50 mk
duvarlar için 60 mk

daha sayayımmı çamur istemiyorum
Izgarali sistem mi bu çiftlik