Hayvan Pazarı Programı Hakkında

Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi Bereket Tv'de hayvan pazarlarının gezilip, özellikle fiyatlardan, piyasadan haberdar olmamızı sağlayan bir program var.Sanırım hemen herkes biliyordur zaten.Hacı Mehmet abinin de aracılığıyla yaptığımız görüşmeden sonra bu programı artık ben sunacağım.Her ne kadar tarım hayvancılık işimiz olsa da programcılık konusunda acemisi olduğum için, sizlerin değerli görüşlerini bekliyorum.Bu programda yeni dönemde hoşunuza gitmeyen değişmesini istediğiniz, veya şu da olsa güzel olur dediğiniz şeyleri bu konu altında paylaşırsanız çok memnun olurum.

İkinci yardım isteyeceğim konu pazarlar hakkında.Malum özellikle bu dönem hastalıklardan dolayı pazarların açık olup olmama durumu değişkenlik gösteriyor.Pazarlarla ilgili bana vereceğiniz bilgiler de işime yarayacaktır.Benim görüşüme göre ne kadar çeşitli yer gezilir, bilgi alınırsa o kadar faydalı ve doğru bir piyasa fikri oluşacaktır.

Tabi ki Trakkulupü gerek bu tarz fikir alışverişinde, gerekse olabilecek en aktif şekilde programın içinde yer bulacak.Değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

Hayırlı olsun trakkulup olarak bereket tv istila ettiniz [emoji4] programı sunan meriç ılker beyin ayağını kaydirdinizya helal olsun.gurur verici programı bizden birisinin sunacağı [emoji3] farklı şehirlere gittiğinde en azından yabancılık cekmiyeceksin trakkulup her yerde

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Bence programın eksik yönü her hafta sadece bir pazara odaklı program yapılıyor. Önemli hayvan pazarlarından video olmasa bile fotoğrafla fiyat paylaşımı yapılabilir.