KUBOTA M5 SERİSİ GENEL TANITIMI...

Adam rexus u yapmış. Diğeri gene aynı. :D Eline sağlık Barış. Seninkide Barışmatic olsun :D

Bide buralara getirseler ço daha iyi olacak ya neyse :D proje bitsinde isim işi en sona kalır. Belki o zamana kadar bi kahramanlık yapar ismi konulur :D
Alıcaz alıcaz bundan da alıcaz barışa :D :D

Biladerim bu değilde bi tık üstünü alalım MGX serisinden olsun ;)

Güzel paylaşım Barış bunlara da mı bi önerge hazırlasak anlayanlar biliyor durumu :)

Önerge hazırlayalım desek adamlar bize MX, MGX, MGX II, M6, M7, serilerinde istediğinizden fazlası var diyecek bakakalacaz :D öneri sunduğumuz X marka gibi değil ki adamlarda çeşit çok :D

arkadaşlar konya furında kubato standındaydım.inanın o kadar sönük bi stant olamaz.adamların sanki üzerine ölü toprağı atılmış.ziyaretçiyle ilgilenen yok.standa üçtane kız oturmuşlar ükala ükela.vatandaşa bi poşet vercek .for doldurmadan vermezmiş .milletle dalga geçiyolar.o markaya o insanlar yakışmamış. ayrıca adamlar bi monta 60 lira para istiyo. vatandaş traktör almış 1000 lira vermiş en az .oraya ziyarete gitmiş ilgi yok. yazık yazık. ben bi kubatocu olarak .orda .yakınlık isterdim. benden bu kadar. dahası var ama zamanı gelince yazacam... yorumlarınız açık yazın. en azından türkiye disbiratörüne ulaşır.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68