Tınaz ćift dingil fiyatı?

http://www.kayihan.com.tr/k/tarim-romorklari-2.html

Bu firma iso belgeli ( tek mi bilmiyorum ama ) ender firmalardan.

Bu konuda ender imalatcılardan biriside bu firmadır. Daha önceleri Aksoylu ile jantlar hariç birebir aynıydı.77 model 3 tonluk dampersiz olanını hala kullanıyorum, 8,5 tona kadar küspe sarıp 45 km yol yaptığım odu. 5 yıldır hayvan gübresinin altında, henüz teker bilyası dağıldığı dahi olmadı. Nasipse bu yaz 6 tonluk yana damperli ahşap kasa olanını alma niyetim var.
http://www.baysallarromork.com/index.php?inegol=romork

Mustafa Gürşah ćok pahalı çok kaliteli ağa işi.benim almak istediğim 6 Ton yazıyor ama 3 kat ilave ile 12 Ton buğday alıyormuş.

İskender kardeşim öncelikle hayıelı olsun . akşam konuyu gördüm ama iş yoğunluğundan dolayı mesaj yazamadım. yazdıklarını okudum . bir teknik adam olarak 6 tonluk bir römork a 12 ton buğday koyuluyormuş........diye yazmışsın ama hiç inandırıcı değil .
hayatımda sonu mışlı , muşlu biten kelimelerden hiç hoşlanmam sizinde ibarenizde muş ifadesi var . bu kadar alıyormuşta neden 10 veya 12 tonluk yazmamışlar .
12 ton alabilmesi için ebatların tahmini ( BOY X EN X YÜKSEKLİK X BUĞDAYIN LİTERE ağırlığı . oda 4.40x2.20x1.50x0.80 = 11880 KG BUĞDAY için ) ebetlarında olmalı yoksa gerisi yalan olur .matematikte 1 adet doğru vardır . eğerki ebatlar bu ölçülerde ise sıkıntı yok .
birde önemli konu kasanın o ağırlığa uygun olarakmı imal edildiği .eğer öyle olsa idi firma ( 8ton ,10ton,12ton,15ton)diye yazardı . ama her arabanın taşıyacağı azami yük vardır . yoksa neden bu tonajları yazsınlar .
önemli olan taban saç kalınlığı . gürşah hariç 5 mm taban sacı kullanan yok . bunu unutma .kesinlikle lastiklerinide 285x70x19,5 tır tipi olsun derim sorun yaşamaman adına .zaten lastik farkı 1200 veya 15000 tl fark ediyor çünkü zaten tahmini 10000 veya 15000 veriyorsun .onun gittiğini düşün . 2 veya 3 daha vererek sorunsuz bir takım almanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum .
siz kasa ölçülerini tam öğrenin ne kadar buğday aldığı otomatikman ortaya çıkar .
ben araştırarak 5 veya 6 firma ile saatlerce konuştum . hiç bir tanesi 5 mm taban sacı kullanmıyor . gürşahın alt kasasını sağlamlığını biliyorsunuz onlarda sac kasa yapıyor ve sac fiyatı daha hesaplı olabilir . ama kesinlikle kasanın esnememesi adına tabandan sonraki ilk kapağın dışı ağaç içi saç olmalı bence . birde onlarla konuş ZİRAAT BANKASI ile anlaşmaları var .

• Beğen
Tepkiler: newselo
Erol ağbey çok sağol ilgi ve alaka için.gürşah ın römork unu 2005 li yıllarda saray çukur yurt köyünde gökhan arkadaşımda ilk defa gördüm ve çok güvenilir olduğunu gördüm.yıllar sonra köyden Mahmut diye bir arkadaşıma 2012 yılında 15 tonluk gürşah satın aldık 17500 tl ye 19.5 radial kumHo .sağlamlık konusunda gerçekten çok iyi.benim bilgilenmek istediğim tınaz marka tandem kullanan veya komşusundan kullanan fikir ve yorumları.ayrıca bu gün armonilerin kalan parasını vermeye gittim.6 ton tır tipi tandem çift ilavepalazoğlu 15000 e veririm dedi.hayırlısı bakalım.

Römork işni hala çözemedim.römork almayı düşünen veya son zamanlarda yakın araştırmalar içinde olan arkadaşlar varmı?yorum ve düşüncelerini paylaşabilirmi

İskender sadıcım, aynı sorun bende de vardı baya bir araştırdım, bizim bölge 4 teker iki dingil kullanır
5 tonluk yeni bir römork 13 bin ile 18 bin arası fiyatları vardı
Bütçen uygunsa sana Montano marka öneririm, direk fabrikadan alırsan uygun alınır, tır tipi şasesi var
Ben Tarımöz dampersiz ikinci el römork aldım 5 bine(kalitedir) 2 bine damper taktırıp kulanacağım
kaliteli malzemeden yapılmış ikinci el römork bulursan bence revizyon yap kullan, eskiler yenilerden sağlam ve hafif
Hem yeni olsun hem uygun fiyat olsun dersen, Polatlı üçyol römork iyi, Bir arkadaşım iki tane 8 tonluk aldı tanesi 14 bine

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Römork işni hala çözemedim.römork almayı düşünen veya son zamanlarda yakın araştırmalar içinde olan arkadaşlar varmı?yorum ve düşüncelerini paylaşabilirmi

İslemder kardesim bnce romork tarim ekipmanlarinda degerli uzun omurlu kullanican bir ekipmandir o yuzden ben derimki icine yaticak bir römork al imkanin varsa ucuza kacma kullanisli romork al ben sana her daim rahatla kullanacagin koksal römorklari almani tercih ederm ben tum romorklarimi takasa verip koksal aldim iyikide almisim

• Beğen
Tepkiler: Alexander ve srtys
İskender bey ben alırken sizede alsaydık keşke çorlu fuarında. Aylarca araştırıp köksallar römork aldım. Önemli olan ne için kullanacaksınız ben ayçiçek ve buğday için aldım. Diğer tek dingil römorkum tınaz ama çift dingilde tercih etmedim.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Sağlamlık tabiki en önemli ama ondan daha da önemli bütçe.buğday ve ayçiçeği nakliyesinde kullanmak için nasipse.detaya inilince köksal palazoğlundan daha sağlam duruyor.
Ben bütün firmaları aradım görüştüm. Caselli ve köksallar 19 bine indi. Caselliyi babaların tek olmasından dolayı babam eledi. Köksallar daha yenilikçi geldi bize o zaman. Şimdi bakıyorum casellide babaları bölmüş. Ama ben köksallar aldığıma memnunum ayçiçek hasadına gidemedim babam yalnız kaldı ama 8300 kg küsür ayçiçek götürmüş hep. Hem parayı toplu aldık hem işimiz görüldü. Markası ne olursa olsun büyük araba şart bence. Gürşaha da baktım araba metre olarak dar ve kısa buda ilave yüksekliğini arttırıyor. Yamaç yerlerde sıkıntı olur diye düşündüm fiyatta yüksekti ama pazarlığa oturmadık.belki pazarlık olsa düşerdi.