Kan Veriyor..!

Sıcak haber..
licede 6 şehit..
daha ne yazacak nede düşünecek bişey kalmadı.
dilim tutulmuş birinin bana hadi başlayalım demesini
bekliyorum.
Allahın rahmeti üzerlerine olsun..
ve .....
Allahın laneti karanlığı kahrı..
Bütün belaları...
şimdiye kadar şehitlere el uzatanların üzerine olsun..
ya Öleceksek başlayın savaşa bizde ölelim.
yada dayanacak hal kalmadı öfke ve intikam
beni bitiriyor..

burada siyaset değil ülkenin bütünlüğü söz konusu
şu an dünya bize cephe almış..
herkes başka bir terör örgütü bulmuş destekliyor
üzerimize salıyor..
yarın öbürgün devletlerin saldırmayacağı garantisi yok.
Amaç önce bölmek...
bölünmeyelim sakın.. bu çok önemli..
aziz TÜRK milletinin başı sağolsun.

Yine şehit haberi ve yine benzer bir saldırı. Yoldan askeri aracın geçişi sırasında patlatılan bomba sebebi ile .....

Gelen şehitlerin önemli bir kısmı yola döşenen bomba yüzünden.

Yollarla övünenlere gelsin bu haber.

Not : Eğer bu haberin arka yüzünü öğrenmeye ayıracak 2 dakikanız varsa buyurun http://www.trakkulup.net/threads/78683-bir-komando-subayinin-kaleminden

Son düzenleme:
Dün yazdıklarımızin üstüne kalipso ve barbarian kardeşlerim birşeyler paylaşmış ,okuyamadım.Tepkilerini anlıyorum,içimde aynı duygulari yaşıyorum...
Bu zamanda kim sempatizan,kim kucaklaşan,kim hain,kim gafil,kim alan,kim satan anlaşıldıgini düşünüyorum...
öfke ile selameti tavsiye edenlere yapılacak linç sadece birbirimize zulüm olur...
Ancak benim teröristle kucaklasmam yada celladima sempatim söz konusu olamaz.
Yıllardır yanyana dizilmiş ayyıldız bayraklı tabutlardan babalarınin adıni arayan çocuklari izlerken ağlıyoruz.Şimdi öfke zamani değil,ülkemiz yas evi bizde şehit sahibiyiz...
Sehide rahmet,kalana taziye borcumuz var...
Hak geçmiş ise benden yana helal olsun,sizde helal edin,vesselam....

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
[MENTION=55201]kalibso[/MENTION] seni sevdiğimi bilirsin..
Örnek gençlerimizden birisin..
laf uçar yazı kalır..
Ağır lafın varsa içinde taşı ... inan bende
öyle yapıyorum.. burada yazarsan sevenin sevmeyenin
çoğalır . gerek yok.. biz ölene kadar beraberiz inş. [MENTION=60850]cemaltan[/MENTION] ağabeyim.. biz gençlere sahip olacaz tabi
yüreğim kan revan içinde.. hele o çocukların babalarına
ağladığını gördümmü af buyurun bende iman kalmıyor..
Dünyanın adaleti yok.. olsa çocuklar
öldürülmezdi.. babalarının arkasından bakmazdı..
Allah bize adalet dağıtma kudreti versin ..
daha yazamıyorum.

[MENTION=55201]kalibso[/MENTION] seni sevdiğimi bilirsin..
Örnek gençlerimizden birisin..
laf uçar yazı kalır..
Ağır lafın varsa içinde taşı ... inan bende
öyle yapıyorum.. burada yazarsan sevenin sevmeyenin
çoğalır . gerek yok.. biz ölene kadar beraberiz inş. [MENTION=60850]cemaltan[/MENTION] ağabeyim.. biz gençlere sahip olacaz tabi
yüreğim kan revan içinde.. hele o çocukların babalarına
ağladığını gördümmü af buyurun bende iman kalmıyor..
Dünyanın adaleti yok.. olsa çocuklar
öldürülmezdi.. babalarının arkasından bakmazdı..
Allah bize adalet dağıtma kudreti versin ..
daha yazamıyorum.
tamadır abı özür dilerim biraz fazla ileri gittim...

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Her olay sonrası birlik olalım, terörü lanetleyelim, birliğe herzamankinden daha çok ihtiyacımız, kandan beslenen ... vs

Doğru ama eksik. Terör örgütünden, teröristten nasıl bir davranış bekliyoruz, bazen şaşıyorum. Adamın işi bu, ne yapacak ki başka? Zaten bu işleri yapmasa terörist olmaz. Yılansa bu sokacak kardeşim, miyavlayacak hali yok ya.

Teröre karşı bir olmak ayrı. İhmal ihtimalini göz önünde bulundurmak, "sorumluları" sorumlu tutmak ayrı.

Kandili bombalamakla PKK, terörist örgütlere başka isimler takmakla örgütler çökertilseydi bitirseydi dünyada terörden eser kalmazdı.

Kıyıdan gidip fazla açılmayayım. Bir adam celladına aşık olmaya görsün, iflah olmaz!

Dün yazdıklarımızin üstüne kalipso ve barbarian kardeşlerim birşeyler paylaşmış ,okuyamadım.Tepkilerini anlıyorum,içimde aynı duygulari yaşıyorum...
Bu zamanda kim sempatizan,kim kucaklaşan,kim hain,kim gafil,kim alan,kim satan anlaşıldıgini düşünüyorum...
öfke ile selameti tavsiye edenlere yapılacak linç sadece birbirimize zulüm olur...
Ancak benim teröristle kucaklasmam yada celladima sempatim söz konusu olamaz.
Yıllardır yanyana dizilmiş ayyıldız bayraklı tabutlardan babalarınin adıni arayan çocuklari izlerken ağlıyoruz.Şimdi öfke zamani değil,ülkemiz yas evi bizde şehit sahibiyiz...
Sehide rahmet,kalana taziye borcumuz var...
Hak geçmiş ise benden yana helal olsun,sizde helal edin,vesselam....

Benim adım geçmesede mesajımdan bir bölüm görünce acaba derdimi anlatamadım mı diye düşündüm.
Alıntı yaptığım mesajımın ilk kısmı sizin söylediklerinize ekleme yapmak istediğim şeyler.
Celladına aşık olma kısmında siz veya forum içerisinden kimse aklıma gelmedi. Belli başlı kişilerin her dediğini değil, belli başlı düşünceye kim sahipse onun sadece o düşüncesini hedef almaya çalışıyorum.
Amacım siz veya başka birisini hedef göstermek değil.

Yeri gelmişken terörden daha büyük bir problemimiz var.
Sevmeyide kızmayıda bilemiyoruz bazen.
Hepimiz beşeriz, şaşmak ise fıtratımızda var. Ama bu beşer-şaşar sınırları dışında gördüğümüz insanlar var, yanlış olan bu.

Yazıp yazıp siliyorum. Diyecek çok şey var ama susuyorum.

Siyasi görüş farketmeksizin millette sabır kalmamış, "hadi" dense herkes sokağa dökülecek vaziyettedir.

Ülkede terör 1 haftada bile biter. Yeter ki bitirilmek istensin! Terörist de terörü destekleyenler de bellidir ama üç maymunu oynuyoruz hala. Milletin gördüğünü devlet görmez mi?

laf uçar yazı kalır
nekadar dogru bır söz
dünkü patlama ıle ılgılı herkez acık acık fıkrını beyan etmelı yok bırlık beraberlık bılmene artık mılletın karnı tok bu gemı yurumuyor yurutmek ıcın her turlu oyun oynanıyor bu oyunu oynayanlarıda uzaklarda aramaya gerek yok
daha acıyı sındıremeden lıceden 7 sehıt haberı daha ona alısamadan surdan 2 sehıt haberı sıyaset sayarsan yusuf kardaş at bemı forumdan alınanda taaaaa neresıne kadar alınsın hodrı meydan artık
ya başkanlık yada kaos dıyen geri zekalı bunun sorumlusudur

• Beğen
Tepkiler: beyfendi01

laf uçar yazı kalır
nekadar dogru bır söz
dünkü patlama ıle ılgılı herkez acık acık fıkrını beyan etmelı yok bırlık beraberlık bılmene artık mılletın karnı tok bu gemı yurumuyor yurutmek ıcın her turlu oyun oynanıyor bu oyunu oynayanlarıda uzaklarda aramaya gerek yok
daha acıyı sındıremeden lıceden 7 sehıt haberı daha ona alısamadan surdan 2 sehıt haberı sıyaset sayarsan yusuf kardaş at bemı forumdan alınanda taaaaa neresıne kadar alınsın hodrı meydan artık
ya başkanlık yada kaos dıyen geri zekalı bunun sorumlusudur

senin baş üstünde yerin var seni onu şunu atıpta
forumda tek başıma oturacak kadar ALÇAK değilim..

beraberlik günü bu gündür.
hepimiz öz ve öz kardeşimsiniz..
bağrımız yanıyor... sönene kadarda kimse kusura bakmasın ..."heryere saldırırız"..

• Beğen
Tepkiler: manas
Halkın şehitlerinin yasını tutması yasaklanmıştır arkadaşlar. Mahkeme haber yasağı koymuş yine, eleştirmek de yasak. Şehit yakınına bile cenazade söylediklerinden dolayı dava açan savcılarımız varken nasıl birlik olacak bu millet. Şehit annesine ağlamayı, isyan etmeyi, ağıt yakmayı çok gören bu insana benzer yaratıkları lanetlemekten başka birşey gelmiyor elden. Çaresizlik ne zor şey arkadaş.

Son düzenleme:
Soğukkanlı, itidalli olup. Terörün tutusturdugu ateşe odun taşımamak gerekir.

Rotası olmayan adam rüzgarın adamı olur sürüklenir gider. Gün gelir enkazı kıyıya vurur. Onlarla işimiz de, ayıracak vaktimiz de yok.

Bizim rotamiz belli(dir umarım ) geç de olsa limana yanasiriz bir gün. Sadece duygusal değil akıllı hareket edelim, Allah'ın izniyle bir gün fırtına diner hersey yoluna girer.

Son düzenleme:
Her ilçe giriş çıkışına koyulan "asayis" kameraları çalışmıyor mu çalisiyorsa basindaki polis uyuyormu bu nasil iştir trafik polisinin işi pusuda radar atmakla cumhurbaskanina yol acmak olmus tabi sallana sallana girer ankaraya soruyorum hepinize enson nezaman trafik evrak kontrolü yaptı yada enson nezaman gbt nize bakildi

• Beğen
Tepkiler: Arslanlar 5070