Yeni aldığımız ÖNALLAR - ASTRUM TP1000 İLAÇLAMA MAKİNAmız teslim edilmiştir. :)

Teşekkürler. Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin ;)

Teşekkür ederim Allah razı olsun ;)

Traktöre göre almakta fayda var biz JD 5055 de kullanırız diye düşünüyorduk TL100�ün onunu tartıyor ağırlıklı. Bu arada teşekkürler ;)

Teşekkürler 

Teşekkürler 

Teşekkürler bilmiyordum ;)

Çok güzel düşünmüşsünüz muhtemelen onlarda bunu düşünmüşlerdir ama seneye yenilik yaptık diye traktör içinden olanını üretirler. ;) pazarlama taktitiği biz traktörün arka camını söktük 

Teşekkürler aynen iki tane makine tek bir kamyonette geldi ve evet Beylikova tarafı ;)

Teşekkürler fiyatı 11,500 sanırım ama fiyat sizin bağlayıcı olmasın 2 tane aldılar ve nasıl pazarlık yapıldı bilmiyorum

Eyvallah abi sana da daha traktör içinden kumandalısı çıkınca alırız ;)

Teşekkür ederim ;) arazilerimiz hep düzdür evet � pek nadir engebeli arazi ;)
Teşekkürler ;)

Teşekkürler fiyatı yukarıda paylaştım hatırladığım kadarı ile o meblağ olması lazım. yanlış hatırlamıyorsam bir sohbet esnasında sordum öyle laf arasıdna cevap aldım 
Teşekkürler 
�.

Bizde aldik birtane makina allah nasip ederse inşallah bekliyoruz hala elimize ulasmadi subatta yapacaklar teslimati öntar aldik biz pistonlu kanat acma yok 800 litre panter leo lux modelini aldik 10.500 geldi siz uygun almissiniz

Bizde aldik birtane makina allah nasip ederse inşallah bekliyoruz hala elimize ulasmadi subatta yapacaklar teslimati öntar aldik biz pistonlu kanat acma yok 800 litre panter leo lux modelini aldik 10.500 geldi siz uygun almissiniz

Hayırlı olsun.. Resimlerini bekliyoruz... bende geçenler de bir ilaçlama yapmıştım, video kaydettim şuan editleme aşamasında yakında paylaşıcam inşallah :)