En iyi 10 Kamyonet (Pick Up) sıralaması

Valla Allah nasip etse büyük ihtimal son arabam olur.. yakıtı 100 km de 8-9 litre diye biliyom.. ki ben otoban dahil 100 km yi gecmem 90-100 ile usanmaz gider gelirim.. 2200 motor tata ile cogu binekten nerdeyse az yakıyom:) 100 km de 7-8 litre yakıyo.. uzun yolda ne gaza basarım ne frene otocruse gibi gidiyom diyim anla:)

Magnum en az yakan pikaptan 100 km de en fazla 1-2 litre fazla yakar yakmaz.. ama ne bulursa onu yakıyo:) pis mazot derdi yok.. altyapısı da tam arazi..

Konustugum herkes magnumdan istisnasız memnun.. jandarma bosuna binmiyo dedimya:)

Nasip kısmet.. bi elime gecse tüm testleri yapıp yazacam:)

Valla Allah nasip etse büyük ihtimal son arabam olur.. yakıtı 100 km de 8-9 litre diye biliyom.. ki ben otoban dahil 100 km yi gecmem 90-100 ile usanmaz gider gelirim.. 2200 motor tata ile cogu binekten nerdeyse az yakıyom:) 100 km de 7-8 litre yakıyo.. uzun yolda ne gaza basarım ne frene otocruse gibi gidiyom diyim anla:)

Magnum en az yakan pikaptan 100 km de en fazla 1-2 litre fazla yakar yakmaz.. ama ne bulursa onu yakıyo:) pis mazot derdi yok.. altyapısı da tam arazi..

Konustugum herkes magnumdan istisnasız memnun.. jandarma bosuna binmiyo dedimya:)

Nasip kısmet.. bi elime gecse tüm testleri yapıp yazacam:)
Umut hocam yeni Pickup larda arazisi en iyi olan l200 . O arazi şanzıman i pajerodan miras Cabbar bi şanzıman .

Geriye kalanlar ise 2h 4h 4hl arasında sıkışmis aletler

Eyvallah.. bindim sürdüm desem yalan.. lakin 10 seneyi askın bi 4x4 tecrübemiz oldu.. aslında hic binek arabam olmadı.. is ve kendim sürekli muhtelif 4x4 bindik..

Suan at/esek melezi diyim Tata xenon var.. tasdan tasa vurduk ezildi battı cıktı.. 140 bg. Garip gelebilir ama 20 tl icin parasına göre iyi cıktı.. hic esirgemedim kollamadım.. iyice zora grldi balata yedi.. vs. Konfor yok japonlardaki kalite yok.. ama 15-25 tl arası katır niyetine ideal derim.. yeri geldi 5-6 tonluk motoru ceke ceke sanayiye de götürdü.. ha sıfırı 60 bin 2. Eline bakan yok..

Lakin senelerin merakı bu önleri de makaslı hilux yada eski kasa L 200.. bunlardan bi denk gelse.. belki de son araba olur.. lakin koca türkiyede 4x4 eski kasa L 200 ilanı 3-5 i gecmiyo fiyatlar biraz ucuk.. bakalım nasip..

F6DB0166-6A38-4CE1-8272-AE8BB01915A2-587-0000003927D7D013.jpegbeyler az yakan magnum kasa bu mu?