Teleskobik Versiyon Pnömatik Ekim Makinası Video Kılavuz Yayında (sebazios)

Yılmaz ellerine sağlık.
videoyu tam izleyemedim ama yazıyı okudum
senden her ilçede birer tane tarım müdürü olsa
Türkiye dünyaya hem teknoloji hemde ürün satar.
daha nice başarılı çalışmaların altındaki imzanın
YILMAZ AKGÜN olması ümidini besliyor...
senin yanaklarından öpüyorum..

Yusuf Abi'den öpücüğü aldık. Artık hiçbir şeyden korkum yok.

Eksik Olma Abi.

Emeğine sağlık abi irtem eşittir kalite zaten gördük :)

Umut makina ile ilgili en küçük sıkıntında bana ulaş. Bu arada bu işe başlamadan önceki diyaloglarımızı hatırlıyorum da, şu anki durum gerçekten ilginç :)

Eline,emeğine sağlık Yılmaz.İnşallah çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alırsın.

Amin Şuayip Abi. Bi oturup uzun soluklu muhabbet edemedik daha, ben ona yanıyorum..

Eline emeğine sağlık Yılmaz abi. Vallahi çok mükemmel bir video olmuş. Tamamını izledim . İzlerken diyorum nasıl uğraşmış bu videoyla bu kadar ya :D Biz izlemeye üşeniyoruz. Videoyu izlerken de 1 tane yeni makine alma hevesim gelmedi değil yani. Tamamıyla dediğin gibi makinenin her şeyi ortada.

Allah işlerinde daha da ilerlemeyi nasip etsin..

İyi dileklerin için sağ ol İslam. Buluşmada yeterince sohbet edemedik. Telafi etmek lazım.

Bu arada, ister toprağa tohum ekmek olsun, ister traktör kullanmak. Yapılan işin aslında bir önemi yok. Önemli olan, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak. O oldu mu gerisi geliyor zaten.

Eksik Olma Abi.

Umut makina ile ilgili en küçük sıkıntında bana ulaş. Bu arada bu işe başlamadan önceki diyaloglarımızı hatırlıyorum da, şu anki durum gerçekten ilginç :)

Amin Şuayip Abi. Bi oturup uzun soluklu muhabbet edemedik daha, ben ona yanıyorum..

İyi dileklerin için sağ ol İslam. Buluşmada yeterince sohbet edemedik. Telafi etmek lazım.

Bu arada, ister toprağa tohum ekmek olsun, ister traktör kullanmak. Yapılan işin aslında bir önemi yok. Önemli olan, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak. O oldu mu gerisi geliyor zaten.

Aynen abi dediklerin çok doğru. Bu arada 1-2 hafta içinde 2 abi ile beraber bazı yerleri gezeceğiz . İrtem e de uğramayı düşünüyoruz haberin olsun. Orada olursan biraz sohbet ederiz. Gelmeden önce haber ederim.

Eksik Olma Abi.

İnşallah yakında telafi edeceğiz Yılmaz .

yılmaz kardeşim eline sağlık . çok güzel olmuş müsait zamanda detaylı olarak izleyeceğim.

Sağ olasın Erol Abi. İzledikten sonra yerleri ektin. Dilerim faydalı olmuştur.

Güzel paylaşım mibzer kullanma kilavuzu gibi her makina için olmalı

Olacak. 6 üründen 2'si tamam. Bi aksilik olmazsa hububat mibzerinin kılavuzunda bol tarla görüntüsü olacak.

Ellerine parmaklarına sağlık, 700 Mb oha diyorum bonus olarak :)

1080p asıl olan 2.86 gb. Çok uğraştırdı ama ziyanı yok. Vatana millete hayırlı olsun yeter.

video harika olmuş baştan sona atlamadan izledim
emeğine sağlık

Zaman ayırıp izlediğin için ben teşekkür ederim. Ekim döneminde izlenme sürekli artıyor ama sezon bitince ne olur bilmem :)

• Beğen
Tepkiler: EROL AKGÜN
Bu video muhteşem olmuş ellerine sağlık. Keşke şu videoyu daha önce görebilseydim, bu sezon ayçiçeklerini çok derine ektik 20 gün boyunca bozalım mı bozmayalım mı derken sıra gösterdiler allahtan. IMG-20160429-WA0005.jpgIMG-20160429-WA0004.jpg