Arpada Sararma Önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeşlemesi iyi boyu kısa başak boyuda kısa abi 19-20 kilo daha iyi oluyor abi birde tohum anaç ise bi dahaki sene ek bizim burada her sene tohum alıp ekim yapılıyor azot takviyesi yap abi saklama imkanı varsa kışın sat fiyatı ne kadar iyi bakarsan farkı oluyor fark yAnlız bugday tarladan çıktıktan sonra belli oluyor ��

Teşekkürler. 7-8 senedir tamamen sertifikalı ekiyorum. Kısaca yatmaya dayanıklı, parça parça azota yüklenebilrim ( ek olarak sıvı yaprak gübreleme 2 kez yaparım ) yani.
Birde genel görüntü nasıl oluyor bazı buğdaylar ( galiba adı ekiz di ) görüntü süper ama verim daha az çıkıyordu. Bunun nasıl görüntüye göre verim nasıl oluyor?
Benim tarlalarda yaprak sağlığı iyi fakat dediğim gibi seyrek gibi geliyor gözüme, dert etmeyeyim mi?

Bu arada konu dışına çıktım kusura bakmayın.

Teşekkürler. 7-8 senedir tamamen sertifikalı ekiyorum. Kısaca yatmaya dayanıklı, parça parça azota yüklenebilrim ( ek olarak sıvı yaprak gübreleme 2 kez yaparım ) yani.
Birde genel görüntü nasıl oluyor bazı buğdaylar ( galiba adı ekiz di ) görüntü süper ama verim daha az çıkıyordu. Bunun nasıl görüntüye göre verim nasıl oluyor?
Benim tarlalarda yaprak sağlığı iyi fakat dediğim gibi seyrek gibi geliyor gözüme, dert etmeyeyim mi?

Bu arada konu dışına çıktım kusura bakmayın.

İmkan varsa kardeşleme artması için Demir merdane çek abi verim hep kötü duruyor gelende araba kantara çıkınca belli oluyor yer kuvvetli ise çok güzel kardeşliyor ayak basmaya yer olmuyor tarlada

• Beğen
Tepkiler: ofas
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...