TRAKTÖR KUYRUK MİLİ JENERATÖR

kuyruk mili.jpg

FİRMAMIZ TARAFINDA ÜRETİLMEKTE OLUP 2 YIL GARANTİSİ VARDIR
[video=youtu;uWPlzPlHk88]https://youtu.be/uWPlzPlHk88[/video]

face den de sordum burdan da soram ;)

evet 37kwa lık dalgıc calıstırılacak . hangı jenerator bızım ısı gorur . ılk kalkıs anında asırı yuklenme olur mu jeneratore dalgıctan . bırde bu ısı yapacak jeneratore kac hp traktor gereklı . son soru kac rpm de calısacak kuyruk mılı ?

evet 37kwa lık dalgıc calıstırılacak . hangı jenerator bızım ısı gorur . ılk kalkıs anında asırı yuklenme olur mu jeneratore dalgıctan . bırde bu ısı yapacak jeneratore kac hp traktor gereklı . son soru kac rpm de calısacak kuyruk mılı ?

sen aylaksın nede olsa bi zahmet şu sayfadakileri tercüme et :=
http://pompaakademisi.com/index.php...a110&catid=44:pa-kat-temel-kavramlar&Itemid=1

ERTAC BEY ANCAK SOFT START İLE BERABER ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ ONDA DA 75 KVA LIK BİR JENERATÖR VEREBİLİRİZ TRAKTÖRÜNÜZÜN DE 120 BG OLMASI GEREKMEKTEDİR AŞIRI YÜK OLMASI NEDENİ İLE.

ERTAC BEY ANCAK SOFT START İLE BERABER ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ ONDA DA 75 KVA LIK BİR JENERATÖR VEREBİLİRİZ TRAKTÖRÜNÜZÜN DE 120 BG OLMASI GEREKMEKTEDİR AŞIRI YÜK OLMASI NEDENİ İLE.

daha once buna benzer bı uygulamanız oldu mu ? bıde 120 hp den kac devır / dk lık bı hareket gereklı .( bunu neden soruyorum . motorun kac devırde calısacagı onemlı yakıt acısından .) durmaksızın gunlerce calısır demı bıde bu sıstem

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
daha once buna benzer bı uygulamanız oldu mu ? bıde 120 hp den kac devır / dk lık bı hareket gereklı .( bunu neden soruyorum . motorun kac devırde calısacagı onemlı yakıt acısından .) durmaksızın gunlerce calısır demı bıde bu sıstem

EVET YAKLASIK BİR AY ÖNCE BURSAYA GÖNDERDİK MÜŞTERİMİZ GAYET MEMNUN 30 BG POMPA DA 16 17 GAZDA ÇALIŞTIRIYOR BUDA SAATTE 5 LT YAKIT SİZİN POMPA BİRAZ BÜYÜK AMA SİZİNKİDE 6 YI GEÇMEZ

• Beğen
Tepkiler: FFATİH
ne kadar ekmek o kadar kofte dıyo abı :D ankaralı tabırıyle ne kadar duman o kadar randuman :D
akıskanı ne kadar cok ve yuksege basarsan o kadar cok enerjı lazım . bıde verım oranları % 73 kabul edılıyo bu da demek oluyo 100 bırımlık enerjı 73 bırımlık ıs yapacak

60 ı sana vereyim 2 sini suya koş agam 55 + 60 = 115 kurtarır sanırım :D soft ve cold startları meşhur emektarların :D

• Beğen
Tepkiler: nailyetek