GOBLE DISK SATISI

_8B3bIB3_IzL5rvGYK3DmSCDf8ru5KriYS3uJhvQ5ejq_F_.jpg_8B3bIB3_IzLmFhE_Iv8fKBH_KOA_Fl3mSxum2o2.jpg_8B3bIB3_IzLWGzjWszKOEjq_F_.jpg

dısk satısımızda mevcuttur

mıbzer 32-35-40-43

46 lık

51 lık

56 lık

61 lık

66 lık pulluk dısklerıde temın edılır ıstenılen merkezlerde

Şimdiden hayırlı satışlar. İthal oluyor değil mi artık. Hiç sevmediğim ülke olan fransızlar disk işinde daha iyi diye biliyorum yanlış mıyım. Birde fiyat belirtilirse çok memnun oluruz kolay gelsin.

Bulunduğunuz şehir neresi.bizim buralarda konya yapımı dediğiniz de daha ucuz oluyor.manisa yapımı izmir falan o tarafın ürünleri daha sağlam oluyor.hayrabol da 3 ay önce disk almaya gittim adam dediki 61 çapın dakilerle ithal 72 tl konya yapımı var onlar 56 tl dedi.bende çıkma buldum fakat göbek ölçüleri 35 x 35 idi bende kompresör me avuç taşlama yı takıp. Birazda eğeleme yardımıyla 40 x 40 yaptım .disklerin fiyatlarını yazarmısınız.?Ayrıca çapları na göre ve kargo ile beraber nerelere gelir?

Bulunduğunuz şehir neresi.bizim buralarda konya yapımı dediğiniz de daha ucuz oluyor.manisa yapımı izmir falan o tarafın ürünleri daha sağlam oluyor.hayrabol da 3 ay önce disk almaya gittim adam dediki 61 çapın dakilerle ithal 72 tl konya yapımı var onlar 56 tl dedi.bende çıkma buldum fakat göbek ölçüleri 35 x 35 idi bende kompresör me avuç taşlama yı takıp. Birazda eğeleme yardımıyla 40 x 40 yaptım .disklerin fiyatlarını yazarmısınız.?Ayrıca çapları na göre ve kargo ile beraber nerelere gelir?

61 lık 40*40 karenın 64 lıra ıthal manısa yapımı yer belırleyın ona gore arastıralaım gonderebılırız heryere en kotu 1 haftada gıdıyor ulasım zor olan yerlere

• Beğen
Tepkiler: Alexander