KUBOTA M40 E-LİFT EHL UYGULAMASI ;)

Oyle yapmakla da ozgursun Barisim ;) keske o adam ilk sordugunda da ona boyle aciklasaydin restoran ornegi ile degil ;) ama sundan emin ol konunun bu kadar sacma bi hal almasinin tek sebebi kraldan cok kralci olan bi arkadasimiz . yoksa ben sana bi yorum yaptim sende bana bi cevap verdin ve konu kapanmisti ;) dengesizin biri bos muhabbet yapinca buralara geldik :( dedigim gibi basarilarinin devamini dilerim ;) kal saglicakla ;)

Milletin avukatlığını yapmaktan bir türlü vazgeçemiyorsun gelmiş burda kraldan çok kralcı mevzusu yapıyorsun Kralcılığı benimseyip keşke söyle yazsaydın keşke böyle yazsaydın diye barısa yol göstermekten ziyade yapılan işe saygı duy başarılılar dile uzaklaş ha daha iyisini daha uygun rakama sen yapıyorsan senide tebrik eder arkanda dururuz ama sen boş muhabbet ediyorsun aklınca laf sokmaya ve akıl vermeye çalışıyorsun bırak aklın sende kalsın Dengesizin biri diye kastettiğin kişi senden her anlamda dengeli rahat ol sen takılma bunlara kolpacı kardeş biz bu sitede ticaretten ziyade iş bitiricilik işlevsellik ve faydalı bilgileri paylaşıp dostluğu birliği ön planda tutuyoruz herşey para değil paradan önce adamlık gelir dostluk gelir birlik gelir ama emin ol senin gibi boş muhabbet edip çalışmaları ve suyu bulandıranların yeri burası değil

Eve yeni geldim ve şarjım bittiği için yazılanları yeni okudum. Söyleyecek çok şey var da sağolsun beni tanıyanlar ve bu konu hakkında yazdıklarımı anlayanlar söylemek istediğim cevapları vermiş. Fatura garanti vs mevzusunu önceki mesajlarımda açıkladım ama tekrar yazayım kullanılan parçaların Garanti belgesi zaten var. [MENTION=56616]fyaglikara[/MENTION] sen yazmışsın ya "malzemelerin listesini vereyim geriye bi kontrol devresi kalir onu da satayım dese anlarım" diye benim yaptığımda zaten bu. Dışarıdan 3 liraya aldığım malzemeyi al sana 5 lira demiyorum herkesin elinin altında internet var 5 dk lik araştırma ile herşeyin fiyatını rahatlıkla bulabilir basta söylediğim gibi bu parçaları bir araya getirip sistemi kuruyorum ve sadece emeğimin karşılığını fiyata ekliyorum bu işi gerçekten ticari anlamda yapacak olsaydım 1 yıl önce başlardım. fiyat soranlara hemen fiyat vermeme sebebim de daha uygun fiyata gerekli malzemeleri toplayıp benim gibi çiftçilere yardımcı olmak. Sen hâlâ işi profesyonellestime çabası, dost işi değil gibi sözler söylüyorsun Barış a yakıştıramadım diyorsun. Bugüne kadar bu sitede kaç kişiye ne yardımlarda bulunduğumu neler yaptığımı ve bunları yaparken en ufak karşılık beklemeden yaptığımı bilmediğin için en kolay yol olan yapamıyorsan eleştir mantığıyla yazıyorsun.
Kullandığım aktuatorun fiyatını da söyleyim 88,7 dolar. Kullanacağın yere göre fiyatları 120 dolara kadar çıkıyor Lexbarger nickli üyemiz bir fiyat çıkarmış ama azıcık daha arastirsaymış keşke.
Yapılan sistem ile ilgili her türlü eleştiriye açığım iyi olmuş olmamış vs sistemi eleştirmek ileri yönelik yatırım olur hatalar görülür düzeltilir daha iyisi yapılır ancak, şahsımla ilgili eleştiri yapmak hele ki bunu beni tanımadan yapmak kimsenin haddine değil...

Öncelikle Sa. Ben ne tartışma çıkarmak istedim nede malını kötülemek veya karalamak ,Araştırmadan yorum yapmam Bilmem kaç dolar aktuatormus, 300-400 Tl Dediğiniz tüm sistemi toplarim dedim evet arkasındayım kullandığın aktuatorun markasını bilmem ben sadece kaba taslak Aynı işi aynı görevi yapacak minimum fiyatta yapacak arkadaşlar için takribi fiyat verdim.
53 $ Kargo dahil Aktuator Türk Lirasiyla 207 ₺ geri kalan 200 ilede ardunio,kablolama,tornada gerekli profil ,gerekli pot,motor surucusu,hatta pot başlıklarına kadar alinir.

Simdi dediğim motoruda vereyim sonra alti boş konuşuyor olarak gorulmeyeyim.
NOT: Linkteki aktuatorun Potsuz,2,5cm lik motorun aynısını da kullanmaktayim sorunsuz sıkıntısız.

Link: https://tr.aliexpress.com/item/12-V...350261.html?shortkey=3IFru6Jj&addresstype=600

Öncelikle Sa. Ben ne tartışma çıkarmak istedim nede malını kötülemek veya karalamak ,Araştırmadan yorum yapmam Bilmem kaç dolar aktuatormus, 300-400 Tl Dediğiniz tüm sistemi toplarim dedim evet arkasındayım kullandığın aktuatorun markasını bilmem ben sadece kaba taslak Aynı işi aynı görevi yapacak minimum fiyatta yapacak arkadaşlar için takribi fiyat verdim.
53 $ Kargo dahil Aktuator Türk Lirasiyla 207 ₺ geri kalan 200 ilede ardunio,kablolama,tornada gerekli profil ,gerekli pot,motor surucusu,hatta pot başlıklarına kadar alinir.

NOT: Linkteki aktuatorun Potsuz,2,5cm lik motorun aynısını da kullanmaktayim sorunsuz sıkıntısız.

Link: https://tr.aliexpress.com/item/12-V...350261.html?shortkey=3IFru6Jj&addresstype=600
Haci abi bosver sen ;) ben baktim olucak gibi degil hayirli satislar dedim kenara cekildim. Sende oyle yap.. Adama mesaj attim kardesim dedim sen cok hararetlisin bi telefonda konusalim bakalim millete reklam olmaya gerek yok diye.. Bi gorcen adamdaki bahaneleri. Yok benim gibisini cok gormus yok delikanliymis yok is bitiriciymis ama malesef daha telefonda konucak ozguven yok adamda sende kalkmis boyle bi adamin cikardigi tartismada aciklama yapma geregi duyuyosun ;) salla gitsin yani.. soylediklerimin hepsi coyote midir nedir o arkadastan baskasi ile alakali degil lutfen kimse ustune alinmasin..

Aleyküm selam seninle tartışmak için yazmadım onu sadece ortalama fiyat için söyledim en azından kıyaslama olur diye. Linkteki aktuator hızı bu sistem için uygun değil onun için diyorum her aktuator olmaz diye. Dediğin gibi 400-500tl arasina da sistem toplanır fakat kullanilan malzemeler uzun ömürlü olmuyor. En basitinden standart bir pot kullandığın zaman kısa sürede pot bozuluyor değerleri tam okuyamiyorsun bu da elektronik sistemde atlamalara anlık milisaniyelik hatalara neden oluyor ve aktuatore anlık 0 sinyalinin gitmesi o aktuatorun konumunun sıfırlanmasına yol açıyor ve aktuator belirlenen aralık dışında hareket ediyor hidroliği senin kontrolün dışında hareket ettiriyor. Bu oluşabilecek basit hatalardan biri misal. Benim şu anda kullandığım potun fiyatı diğer basit sistem portların fiyatının en az 4 5 katı. Motor sürücüsü 15 liraya da var 20 dolara da var. Stabil uzun ömürlü sistem için hepsini aldım denedim. Biraz daha araştırma yapsaydın derken umarım ne söylemek istediğimi şimdi anlamışsındır yoksa size yaptığım işi karalıyorsun kotuluyorsun gibi birşey söylemem.

• Beğen
Tepkiler: -net- ve ASARCIKLI
Aleyküm selam seninle tartışmak için yazmadım onu sadece ortalama fiyat için söyledim en azından kıyaslama olur diye. Linkteki aktuator hızı bu sistem için uygun değil onun için diyorum her aktuator olmaz diye. Dediğin gibi 400-500tl arasina da sistem toplanır fakat kullanilan malzemeler uzun ömürlü olmuyor. En basitinden standart bir pot kullandığın zaman kısa sürede pot bozuluyor değerleri tam okuyamiyorsun bu da elektronik sistemde atlamalara anlık milisaniyelik hatalara neden oluyor ve aktuatore anlık 0 sinyalinin gitmesi o aktuatorun konumunun sıfırlanmasına yol açıyor ve aktuator belirlenen aralık dışında hareket ediyor hidroliği senin kontrolün dışında hareket ettiriyor. Bu oluşabilecek basit hatalardan biri misal. Benim şu anda kullandığım potun fiyatı diğer basit sistem portların fiyatının en az 4 5 katı. Motor sürücüsü 15 liraya da var 20 dolara da var. Stabil uzun ömürlü sistem için hepsini aldım denedim. Biraz daha araştırma yapsaydın derken umarım ne söylemek istediğimi şimdi anlamışsındır yoksa size yaptığım işi karalıyorsun kotuluyorsun gibi birşey söylemem.

Uzun ömürlüluk,dayanıklılık diye düşünürsek tabi 400 ₺ lik malzemeyle 600-700+ malzeme bir olmaz orası öyle en basitinden Aktuator konusunda marka olan Firgelli aktuator aynı model (10cm/10-20-30mm/s opsiyonlu) 140$ kalite arttıkça artar yani, bende sadece normal şekilde kendisi yapacak kisilere giriş için o fiyatta uygun yapılır dedim,aynı aktuatorun 10Cm boy ,10-20-25-30 mm/s modelleride var onlar opsiyon şeklinde olduğun için ben direk onu atmışım, umarım sorunsuz sıkıntısız tamamlanır Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Barış UZEL