Karışık kareler

Bunlarda karışık fotolar :)

Resimler ve ekler

• DSC_0001_3.JPG
    DSC_0001_3.JPG
    6.3 MB · Görüntüleme: 143
  • DSC_0002.JPG
    DSC_0002.JPG
    5.8 MB · Görüntüleme: 146
  • DSC_0220.JPG
    DSC_0220.JPG
    2.1 MB · Görüntüleme: 125
  • IMG-20160419-WA0029.jpg
    IMG-20160419-WA0029.jpg
    174.9 KB · Görüntüleme: 126
  • IMG-20160419-WA0012.jpg
    IMG-20160419-WA0012.jpg
    219.3 KB · Görüntüleme: 122
  • DSC_0015.JPG
    DSC_0015.JPG
    4.2 MB · Görüntüleme: 132
Güzel paylaşım Yaşar abi.
Güzel bir ve farklı bir paylaşım olmuş.
Dayımda da 75c var onunda boya solma derdi var artı yazıları filan düştü çıktı onlarda ağırlık azlığından şikayetçi.

Geçen yıkarken baktım kaput aksamındaki fitiller şimdiden yıpranmaya başlamış. Camın önündeki fitil yan kaputa sürterek yırtılmış,boyalar kılcal çizilmeye başlamış benim ağır ekipman yok seri ve tasarruf olsun diye heryerinden kırpıyorlar. Geçen Kayseri ana bayisi gelmişti arka tarafta hidrolik kaldırma kolu yok dedimde o kolay diyor hediye et dedim o zaman ses çıkmadı.

Geçen yıkarken baktım kaput aksamındaki fitiller şimdiden yıpranmaya başlamış. Camın önündeki fitil yan kaputa sürterek yırtılmış,boyalar kılcal çizilmeye başlamış benim ağır ekipman yok seri ve tasarruf olsun diye heryerinden kırpıyorlar. Geçen Kayseri ana bayisi gelmişti arka tarafta hidrolik kaldırma kolu yok dedimde o kolay diyor hediye et dedim o zaman ses çıkmadı.

Güneş altında ve soğukta dışarda bekliyorsa ondan da olur.
İyi demişiniz ama ses çıkmamış.

Güneş altında ve soğukta dışarda bekliyorsa ondan da olur.
İyi demişiniz ama ses çıkmamış.

Şu anda dışarda garajda yaprak gübresi var. Kayseri ana bayi iyi yardımcı olmaya çalışıyor geçen cuma görüştük ayaküstü arka kol ve düğmeli çekeri söyledim çeker işine Ankara'dan gezici ekip bakıyor 1500/2000 civarı maliyet oluyor dedi

Arkadaşlar çeker otomatik olması İÇİN 1500 2000 çok değilmi?otomatik olsa ne olcak olmasa bence çok önemi yok arka kumanda kolu,ek takviye hidrolik silindir,ön ağırlık,ve mekanik buçuk bu traktör de önümüzdeki yıllarda donanıma eklenmelidir.

Arkadaşlar çeker otomatik olması İÇİN 1500 2000 çok değilmi?otomatik olsa ne olcak olmasa bence çok önemi yok arka kumanda kolu,ek takviye hidrolik silindir,ön ağırlık,ve mekanik buçuk bu traktör de önümüzdeki yıllarda donanıma eklenmelidir.

Çok para ben koldan bahsedince bayi çeker anladı,yok arka kumanda kolu dedim. O dediğin donanımlar yavaş yavaş eklenir birden olursa diğerlerinin önünü keser. Ben en çok buçuk olsa diyorum