NEH HOLLAND 95-66 sevenler,kullananlar ve hayranları :)

Bu modeller l95 e göre nasıl acaba ?

Benim şahsi görüşüm; l95 biraz daha konforlu yan yana kıyaslama fırsatım olmadı ama l95 biraz daha küçük yapıya sahim ancak l95 biraz daha compact tasarıma sahip orta sınıf diyebiliriz, 95-66S ise konforsuz kara düzen klasik çizgilerde alıştığımız tasarım ancak yaptığı iş olarak çok daha üstün l95 e göre daha çekişli değer kaybetmeyen bir traktör.Tekrar söylüyorum bu benim şahsi görüşüm başka birine göre değişiklik gösterebilir saygılar...

Güzel traktörler ancak asagidaki ilanda 14 yaşında ki bir traktor icin 72.000 tl biraz çok değil mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/is-m...eriden-2002-mod-95-66-kab-4x4-284097381/detay

56/66 serisi altın gibi,bizim orda galerilerde 2. Eli bulmak nerdeyse imkansızdı Bulunduğum yerde petrolde 8066 4x4 vardı sorduk kabin sonradan takma lastik kaporta bitik 60.000 diyordu. 7066 dt 55 istiyorlar. Yalnız şuna dikkat ettim bu seride Fiat yazanlar sonra Nh yazılı çıkanlardan kaliteli bence. Arkadaşta 8066 tek çeker vardı daha sonra aynısından yeni tip kabinli aldılar önceki bundan iyi diyordu.

Ben şahsen vermem o paraları. Şu zamanda klimasiz konforsuz bi traktore o paralar verilmez. Ama bi tabir vardır " şoföre verilecek traktör " Tam öyle traktör ışte. O zaman verilir o paralar.

Bu 66S serisi ne hikmetse aynı yıllarda üretilen traktörlerden pahalı. Hatta td den de. Kaliteli olabilir ama orjinal kabin yok, vites 12x12, elektronik bir aksam yok. Balon var sanırım 66 piyasasında [emoji4]
Phantom serisi gibi düşünebiliriz onlar da piyasadaki sıfıra yakın birçok ikinci el traktörden pahalı. Vitesler 12x12 olabilir TD serisinde de halen aynı şanjıman kullanılıyor powershuttle getirileli daha 4 sene oldu. Orjinal kabinden kastınız neydi anlamadım 98den itibaren üretilen modeller orjinal kabinli zaten.

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361
Bu 66S serisi ne hikmetse aynı yıllarda üretilen traktörlerden pahalı. Hatta td den de. Kaliteli olabilir ama orjinal kabin yok, vites 12x12, elektronik bir aksam yok. Balon var sanırım 66 piyasasında [emoji4]

Sorunun cevabı Mustafa:

1- 66s serisi Fiat tutkunları için 'aşk' tır.

2- Hakikaten çok kaliteli makinalar. Nice Fiatlar geçti elimden hepsinin ortak özelliği kalite ve sağlamlık.

3- 2. el piyasası çok yüksek. Traktör temizse havada kapıyorlar.

2014 mart ayında 40 bin'e aldığımız 70-56s DT'yi epeyce kullanıp bu yıl Ocak ayında yine 40 bin'e verdik. Bizden kaynaklanan masrafıda vardı.
2014 Mayıs'ta aldığımız 640 traktöre 2 yılda 10'dan fazla müşteri çıktı. Geçen kış satılık olmayan traktöre galeri aracıları müşteri geldi.

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361