Yulaflara 33lüğü de attım

Yulaf 33 lük atımı: http://youtu.be/HN9cvrg23KM

Merhaba arkadaşlar. Hayvanlar için ektiğim yulaflara bugün 33 lük atmaya başladım. Birazını daha önce atmıştım bugün de 40 dekar kadar attım kalanı da yarın biter.

Resimler ve ekler

• DSC_0076.JPG
    DSC_0076.JPG
    5.3 MB · Görüntüleme: 148
  • DSC_0080.JPG
    DSC_0080.JPG
    2.6 MB · Görüntüleme: 113
  • DSC_0079.JPG
    DSC_0079.JPG
    3.4 MB · Görüntüleme: 121
  • DSC_0074.JPG
    DSC_0074.JPG
    3.9 MB · Görüntüleme: 133
  • Beğen
Tepkiler: ismail_17 ve gkhAn
Bereketli olsun Elvan geçen Çekiçkesen fırfır vardı bu farklı marka hangisi daha iyi kaç kğ alıyorlar kaç metreye atabiliyorlar acaba?
Mustafa abi fırfır çok hangisi boş sa onu alıp gidiyorum :) :)bana göre bu daha iyi yada ayarlarını bildiğim için bana öyle geliyor bu 400 lük. Çekiçkesen nin hidrolik hortumu nu arkadaş sökmüş elle kapatıp açması zor oluyodu birde ona topak gelince boğazı tıkanıyor du çok uğraştım bir sürü gübre yere aktı boğazını açarken bunda öyle bişey olmuyor.15 gazda 33 lüğü 8*8 üreyi biraz daha atıyor

• Beğen
Tepkiler: Sipahi
Mustafa abi fırfır çok hangisi boş sa onu alıp gidiyorum :) :)bana göre bu daha iyi yada ayarlarını bildiğim için bana öyle geliyor bu 400 lük. Çekiçkesen nin hidrolik hortumu nu arkadaş sökmüş elle kapatıp açması zor oluyodu birde ona topak gelince boğazı tıkanıyor du çok uğraştım bir sürü gübre yere aktı boğazını açarken bunda öyle bişey olmuyor.15 gazda 33 lüğü 8*8 üreyi biraz daha atıyor
Bereketli olsun..
Biz yulaflari bictik balya yaptik yerlerine silajlik misir ektik..

• Beğen
Tepkiler: GENÇ EYMIRLİ