Sayfa 6/6 BirinciBirinci ... 23456
81 sonuçtan 76 ile 81 arası gösteriliyor
    aaysberkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 640cı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bizde çekere geçmeyi düşünüyoruz bilerek almadık hangi marka iyi çıkacak diye kayısı para etti diye hemen hemen herkes çeker almaya başladı bi sene sonra belli olur foyoları eğer case dediğiniz gibi olursa ya case yada hattat düşünüyorum
    Jx b yerli uretim sayilir Qantum. Serisini.onerebilirim. hattat i da genelde meyvacilar cok.tercih ediyor bahce ve tarla serisinin.ortasinda. erkunt un kismet 58 i de tam senlik. Onada bir.bakip kullanip test etmeni tavsiye ederim. Ben cok.performansli buluyorum.erkuntun 58 modelini

640cı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkuntun 70 m var rampası yok zf şansıman var heralde çekiş iyi yakıt normal 58 hiç yok italde gönlüm nh den yana süper dümenleme zaten meyvecilikle uğraşıyoruz 135 lik vardı çok hevesliydim 640a gerçekten güzel sağlam motor hevesimi aldım ve işime yarayacak bahçeye nakliyata uygun traktör bakıyorum deutzlar güzelde biraz pahalı veya kubota m7040 bütçe meselesi bakalım ama sıfır traktörden önce heves atacağım traktörleri deneyecem nh7066 ford5000 utb650m

Konu takip

Alıntı amarok79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çizelge hangi başlık altındadır. Bakmak isterim.
    Caseden memnun musunız suan nasıl yakıt cekıs onerir mısınız yokksa nh mı dıorsunuz....

Alıntı aaysberkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahce serisi oldugu icin kucuk teker dar dingil.yere tutunmayi dusuruyor cekis performans gayet guzel traktorde bogulma. Olmuyor is yaparken Dumenleme yuksek. Dar alanlarda rahat donulebiliyor. Yolda cok seri bir traktor. Ziplama konusunda normal ne cok ne az. Jx 100 gore cok jx65c ye gore az.
    Yakıtı arıza durumu nasıl reis bırde arka tekerleriin iz genıslıgını arttırabılır mıyız shuttle hıdrolık sanırım... Cekıs ve yakıtı hakkında bır kıyaslama yapar mısın...

aaysberkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı xperia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakıtı arıza durumu nasıl reis bırde arka tekerleriin iz genıslıgını arttırabılır mıyız shuttle hıdrolık sanırım... Cekıs ve yakıtı hakkında bır kıyaslama yapar mısın...
    Traktor benim.deil ama cok kullandigim.bir traktor ikinci el alindi 3 yildir hunharca kullaniyor bir ariza acmadi o kullanima gore.yakit hakkinda kesin bir bilgi veremem ama uzerindeki mevcut motor case jxc serisi ile ayni kullandigim.traktor uzerinden kyaslarsam.yakiti iyidir
    Cekis olarak cok iyi performansi var
    Cantlardan tekerleri genisletebilirsiniz de bu traktor zaten dar olarak tasarlanmis dar alanlarda kullanima yonelik

Sayfa 6/6 BirinciBirinci ... 23456

Konu Etiketleri