nedir bu tt4 efsanesi

02.01.2016
2,334
3,121

Degerli New holland kullanıcıları bu yeni seri nasıl bişey td ve tt serilerine hiç ısınamadım fakat tt4 beni etkiledi özellikle tt4.65 çok hoş duruyor.

Kompakt ve bol elektronik bi şey td serilerinden kat kat güzel.fiyat olarak 65 93000 TL bunun bir benzeri olan john deere 65 te 94000 TL ama merak ediyorum bunun çekişi jd 5065e kadar var mı her iki traktorude çok beğendim

Tt4 50 kullandım görünüşü tipi felan çok güzel kullanım çok rahat fakat çekişi hoşuma gitmedi traktör çok ağır şanzıman çok yavaş hemen bayılıyor bide rampada felan
Bırak bu işlerü babo hidolik kollar ayarsız ayarlansın görürüz o xaman hem çiftte bayılmıyor sadece rampada onda yeni diye ama yavaş yavaş acılıyor daha iki haftalık traktör 50 saatte ne olacak

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Az önce fuardan sizin için tt4.65 inceledim.arka hidrolik ve diferansiyel Case Jxc serisi ile birebir aynı.şanzimanı ve motor yerli arka hidrolik 1 adet ek takviye pistonlu.ön çeker düğmeli,diferansiyel kilidi düğmeli.arkada 4 adet hidrolik hortum çıkış bulunuyor.yani karma bir traktör.3 silindir.motor ve şanzimanı yerli.

Resimler ve ekler

• 20160526_113132.jpg
    20160526_113132.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 762

Kabinli bir traktör düşünürsek TT4.65 acaba nasıl olur özellik olarak çok iyi görünüyor yalnız çekiş nasıl olur.
az önce ankaradan fabrikadan 4 kişilik bir ekip geldi traktörü yerinde görmeye ben daha tarla sürmek naip olmadı patlatma cwktim kollar ayarsız batma cıkma yapıyor komsumuzda 4.65 var o da yeni aldı 4 lü 10 numarayı köpek gibi çekiyor dedi fabrika daha iyi olacağını söyledi aynı. Trktörü arge uzmanları dağda denemişler 2000 saat dağcılar performnsını beğenmiş bizimle sürekli irtibat içinde olacaklarını söylediler kısacası öneririm kabin falan baya full donanım lı sanruff lalan var

Öyleyse nh ye olan ilgim kısa oldu sırf bu traktörü görmek için önümüzdeki hafta bayiye gidecektim gerek kalmadı hız benim için önemli traktörle köylere giderim gezerim jd ye devam onun yeni serileri 40 basıyor. Yanlış yaptin nh keşke iki farklı samziman opsiyonu olsaydı ne güzel olurdu yemin ederim bu traktore hayran kalmıştım.

Öyleyse nh ye olan ilgim kısa oldu sırf bu traktörü görmek için önümüzdeki hafta bayiye gidecektim gerek kalmadı hız benim için önemli traktörle köylere giderim gezerim jd ye devam onun yeni serileri 40 basıyor. Yanlış yaptin nh keşke iki farklı samziman opsiyonu olsaydı ne güzel olurdu yemin ederim bu traktore hayran kalmıştım.
tabiki herrkes işine geleni kullanacak ben jd 5050 ye bakıcaktım bizim komşu köyde bir aarkadas komşusunun 5065 i varmış bir yıl iki kes piston kolunu kırmışne doğru ne yln bilemem ama duyunca insan iklemde kalıyor hee bu demek deil baska nh de olmaz makına bu nerde ne olucagı bılınmez kul yapısı

Doğrudur her markada sıkıntı çıkabilir aslına bakarsanız ben kubota nin m7040 ve m8540 modellerini çok sevdim bayiyede gittim m7040 kab+kim için 85 bine anlaştık claas çı bir arkadaş beni caydirdi hidrolik kolların düzensiz ve sık arıza verdiğini söyledi ne bilim işte bizim adiyaman da servis konusunda nh ve jd çok sağlam bunun yanında birde mf var başka seçeneğin yok.

Tt4.65 kullandım frenleri ve vites geçişleri on numara çekiş olarakta güzel idi pire gibi motordu tt ile zaten karsilastirilmaz ttnin gaz pedalı surus poxusyonu cok kotu tt4 e gore ayrıca tt4 serisinde egzoz kabinin direk kısmına alindigindan görüş güzel ek piston power shutlle td65 e ve tt65e göre avantaj sadece hp yükseltmek için td100 e geçtim ama fren ve vites olarak td den iyi geçişleri güzeldi çekiş konusuna katılmıyorum benim kullandigim motor köpek gibi çekiş vardı lda yi actirmadan actirsam temelli sökerdi tt55 tt65 hayatta okadar çekmez alt devirlerden itibaren canlı motor devrini 1500 devire varmadan turbo canlaniyor

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı