PART7 CLAAS MEDION 340, ARES 557 ATX & ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS BUĞDAY HASATINDA 2015..

PART7 CLAAS MEDION 340, ARES 557 ATX & ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS BUĞDAY HASATINDA 2015...!!!

11/07/2015

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da bizim bir buğday tarlasını hasat etmekteyiz. İleri ki günlerde hasat fotoğraflarını ve videolarını paylaşmaya devam edeceğim...;)

alipasalierkan........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

First CLAAS....!!!

Cevap: PART7 CLAAS MEDION 340, ARES 557 ATX & ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS BUĞDAY HASATINDA

Güzel paylaşım elinize sağlık.Biçerdöverlerin dört çeker olanı var mı acaba piyasada ben hiç görmedim rampa çıkışlar da iyi olur aslın da gerçi claas belki aramıyordur geçmiş yıllarda biçerin çıkmadığı! veye biçercinin çıkmak istemediği rampa yerlerimiz vardı tırpanla biçerdik bir claas çı geldi alayını biçti bizde şaşırdık ama bizim buralarda pek claas yok çok nadir.

• Beğen
Tepkiler: yasindemiralay
Cevap: PART7 CLAAS MEDION 340, ARES 557 ATX & ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS BUĞDAY HASATINDA

Güzel paylaşım elinize sağlık.Biçerdöverlerin dört çeker olanı var mı acaba piyasada ben hiç görmedim rampa çıkışlar da iyi olur aslın da gerçi claas belki aramıyordur geçmiş yıllarda biçerin çıkmadığı! veye biçercinin çıkmak istemediği rampa yerlerimiz vardı tırpanla biçerdik bir claas çı geldi alayını biçti bizde şaşırdık ama bizim buralarda pek claas yok çok nadir.

Yorum için teşekkürler. Biçerdöverlerin çift çekerleri mevcut. Fakat genelde çamur araziler için tercih ediliyor. Özellikle çeltik üreticileri tercih ediyor. Medion' ların bayırcılığı iyidir. Bayırda rahat çalışırlar. Ama çift çeker olsa tabiki daha da güzel olur. Ama ülkemizde pek çift çeker bu segmette makina bulunmuyor. Daha çok büyük makinalar çeltik üreticileri için geliyor....