Marmara Saman Ltd.

Marmara Saman olarak 15 yılı aşkın zamandır, istanbul çatalca ve silivri ilçelerinde saman üretimleri yapmaktayız. Son teknoloji üretim makinalarımız ile kaliteli ve çok çeşitlilikte saman balyaları üretimi yapmaktayız.
Marmara bölgesinin en büyük saman üreticisi konumunda olan firmamız üretiminin büyük çoğunluğunu da Ortadoğu ülkelerine ihraç etmektedir.
Gün geçtikçe büyüyen firmamız gerek teknolojik yatırımları, gerekse arge çalışmalarını hiçbir zaman gözardı etmemektedir.

Saman Balyası ( buğday ), Sap samanı balyası, Yonca samanı Balyası, Mısır silajı, Arpa samanı Balyası ürünlerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Daha fazla üretim ve daha fazla istihdam ile Türk ekonomisine katkıda bulunabilmek.
İhracat ve Kurumsal çalışmalara daha fazla ağırlık vermek

Vizyonumuz

Geleneksel yapımızı bozmadan hizmet kalitemiz ile kurumsal çalışmalarımız sayesinde hedeflediğimiz büyüklüğe ulaşmak
Daha detaylı bilgi için : www.marmarasaman.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Resimler ve ekler

• marmara-balya-saman.jpg
    marmara-balya-saman.jpg
    47.9 KB · Görüntüleme: 772
  • Beğen
Tepkiler: Gaia ve KüreLee
Hoşbulduk teşekkürler. 4 tl tarladan 6 tl depodan şeklinde düşünülüyor. Bayram sonrası net fiyatlar belli olur. teşekkürler
Y

Ya şuanda saman zaten 24 kg 7.5 tl en fazla.Bunu 1.5 tl ye bağlıyolar.1 tl de indir bindir 5 lira.Siz eğer 6 tlye alıcacaksanız 2000 balya var 24-25 kg ağırlıklarda.Ramazan sonu diyorsunuz ramazan sonunda her yer saman olup taşacak saman piyasanın yükseleceğini zannedenler umutlanmasınlar Trakya ve Marmara ve çoğu yerde saman çok piyasa dahada düşecek...

Kurumsallaşmaya çalışan firmaların olması güzel bir durum, kolay gelsin.
Bu yıl için bende bi tahminde bulunmak istiyorum. Ülkemizde talebi karşılar ama yoğunluk içanadolu değil, marmara bölgesi. Geleceği açık sektör ama ne zaman [emoji5]

• Beğen
Tepkiler: marmarasaman