claas hiç mi teknik arıza yok

o zaman fendttemi toplama oluyor :)

Zaten alman dediginde akla gelen isim claas fendt ve deutztur anavatanlari almanyadir john deere aslen amerikandir . John deerenin zaten bircok ulkede uretim yeri vardir meksika hindistan gbi...oyle belgesellerde izleyerek olmaz icine girmeden anlasilmaz

• Beğen
Tepkiler: YUSUFYAVRUM
Zaten alman dediginde akla gelen isim claas fendt ve deutztur anavatanlari almanyadir john deere aslen amerikandir . John deerenin zaten bircok ulkede uretim yeri vardir meksika hindistan gbi...oyle belgesellerde izleyerek olmaz icine girmeden anlasilmaz
Anladım..
ama soru şu...
iğneden ipliğile bir fabrikada üretilen sdf grubu veya jd yada kubota gibi markaların yanında fentdt yada claas gibi kendi motorunu üretmeyen markalar toplamamı sayılır acabaaa :)

Anladım..
ama soru şu...
iğneden ipliğile bir fabrikada üretilen sdf grubu veya jd yada kubota gibi markaların yanında fentdt yada claas gibi kendi motorunu üretmeyen markalar toplamamı sayılır acabaaa :)
Toplama desinler istedikleri kadar en azindan kalitenin toplanmasiyla muazzam bir arac yaptiklari kesin [emoji6]☺

Jdnin amerikan kokenli oldugunu biliyoruz ama artik alman olarak kanitlamis.Birde claas alman eyvallah ama kac yillik traktor mazisi var.

İster kisa bi mazisi oldugu halde bu kadar muhtesem. Zaten muhtesem olmasa amaaan der muhbbeti kapardik bak agzimizi bosa mi yoruyoruz kaliteyi knusiyoruz cunku [emoji41][emoji6]☺

Ben yazdiklarimda fendt yada claasa kalitesiz kotu veya olumsuz yazdim mi?Olayin ana konusunu anlicak kadar egitimli bireylerin oldugu bi forum burasi.Bir seyin saf olmasi icin herseyinin bir yerden olmasi lzm.Nasil saf kangal veya kirma deniliyosa.muhabbet bu.yoksa ben kalitelerine bisey demedim.benim saf alman yada italyan anlayisim bu

Ben herseyin ne oldugunu gayet iyi anliyorum birader sen kendi anlayisina devam et bnde kendi anlayisima onceki yorumlarindan kotuledigin markadan millette var kimseninde malini kotuleme bu kadarda duzgun egitimli bireylerin oldugu yerde yanlis olur ayrica ziraat yuksek muhendisiyim 15 senede almanyada yasadim neyin ne oldugunu bilirim iyi aksamlar

Ben herseyin ne oldugunu gayet iyi anliyorum birader sen kendi anlayisina devam et bnde kendi anlayisima onceki yorumlarindan kotuledigin markadan millette var kimseninde malini kotuleme bu kadarda duzgun egitimli bireylerin oldugu yerde yanlis olur ayrica ziraat yuksek muhendisiyim 15 senede almanyada yasadim neyin ne oldugunu bilirim iyi aksamlar

Kotuyse kötüdür benim icin.o motorlardan sadece sizin oralarda yok buralardads var.goruyoruz merak etmeyin