Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12
17 sonuçtan 16 ile 17 arası gösteriliyor

Cevap: Akrep Çiftliği

Helal olsun. Adamlar kendilerine yepyeni bir iş imkanı bulmuşlar.

ENES4422 teşekkür etti.

HOCA’DAN TAVSİYELER …
    Arkadaşlar öncelikle Selamün aleyküm. İsmim Yunus Ayaz. 6 yıl Kur’an kurslarında hocalık yaptım. Ancak bazı sağlık nedenlerinden dolayı 2006 Kasım ayında ayrıldım. 12 seneden beri muhtelif işlerde çalışıyordum. Bu şekilde değişik ve farkli bir sektörde girişim yapmak istiyordum. 1 Kasım 2018 tarihinde dünya gazetesinde konu ile alakali bir haber gordum. Araştırma yaptım. Bu ise gonul vermiş tek resmi üreticiye ulaştım. Beyefendinin 2015 ve 2016 yılında Youtube da yayınlanmış videoları var. Konu ile Sabancı holding den Emine sabanci bu isi takip ediyor . Ocak 2017 yılında büyük ilaç firmaları ile bu ise giriyor ve geçen ay ekim 2018 tarihinde Eskişehir de 7000 M2 lik süper bir fabrika kuruyor. Yurtdışından büyük ilaç ve kozmetik firmaları bu akrepten üretilen zehiri hammadde olarak satın alıyor. Bu işin karli bir is olduğuna başka ispata gerek var mı ? Tabii ki yok. Ben de bu işe Bismillah dedim ve girdim. Şimdiden hayırlı olsun herkese. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler. Ayrıca şunu da belirteyim bu sari ve siyah akrep dünya üzerindeki 1753 akrep cinsinden en kiymetli olanlarından ilk 10 nun içindedir …
    Yunus Ayaz – Girisimci
    Ümraniye/İstanbul
    Telefon … 05550158434
    Mail … yunusayaz25@gmail.com
    İlgili haber … http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/t...cildi-40976908

Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12