CLAAS ARES 557 ATX ve BÜLENT TARIM 40'LI KÜLTİVATÖR İLE TARLA SÜRÜMÜ 2015...!!!

29/10/2015

Arkadaşlar geçtiğimiz yıl CLAAS Ares 557 ATX ve Bülent Tarım kültivatör ile buğday ekimi için yer hazırlarken sizler için birkaç fotoğraf ve video çekmiştim. Anca paylaşma fırsatım oldu. Biraz geç oldu gerçi yeni sezon geldi sayılır...:D

Video HD 1080P....!!!

[video=youtube;wak7d5Tzvus]https://www.youtube.com/watch?v=wak7d5Tzvus[/video]
https://www.youtube.com/watch?v=wak7d5Tzvus

image.aspx

image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx

SON

First CLAAS....!!!:cool:

Cevap: CLAAS ARES 557 ATX ve BÜLENT TARIM 40'LI KÜLTİVATÖR İLE TARLA SÜRÜMÜ 2015...!!

Güzel paylaşım kolay gelsin.bu takımlar bir günde bayağı yer hazırlar.onemli olan tavda olması ağır yerlerde merdanelerde toplama sorunu olur çok.videodaki surum tam ayarında olmus

Cevap: CLAAS ARES 557 ATX ve BÜLENT TARIM 40'LI KÜLTİVATÖR İLE TARLA SÜRÜMÜ 2015...!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Güzel paylaşım kolay gelsin.bu takımlar bir günde bayağı yer hazırlar.onemli olan tavda olması ağır yerlerde merdanelerde toplama sorunu olur çok.videodaki surum tam ayarında olmus

Çok iş çıkarıyor gerçekten. Çamur şartlarda merdaneleri kaldırıyoruz. Çok aşırı olursada diğer aysan ile sürüyoruz. Onda arkada tırmık mevcut. Video da gözüküyor zaten. Haşmet onunla çekiyordu.

Traktörün kalıbı büyük mü, yoksa lastikler mi küçük? Lastik ölçülerini söyler misin sana zahmet. Yakından hiç görmedim, anlayamadım.

Güzel çalışma, merdanelerin yüksekliğini çok beğendim. Merdaneleri fazla aşağı salmak, hem çabuk toplamasına hem de arka ayakların toprağa iyi batmamasına neden oluyor.

Tarlada daha önce bir ekipman ile çalışıldı mı, Çok temiz duruyor.

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

Güzel çalışma, merdanelerin yüksekliğini çok beğendim. Merdaneleri fazla aşağı salmak, hem çabuk toplamasına hem de arka ayakların toprağa iyi batmamasına neden oluyor.

Tarlada daha önce bir ekipman ile çalışıldı mı, Çok temiz duruyor.

Geçmiş gün tam hatırlamıyorum. Ama ilk seferde Matris Armoni çekmiştik. Daha sonra da normal disk tiller ile sürmüşüktür diye tahmin ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR