devrilen 768 i kurtarma

09.10.2015
308
201

mısır talaşlarını tırmıkla çekip düzeltmek isteyen komşu traktörü devirmiş 1 takla atmış bende olayı duyunca hemen koştum gittim baktim şöförün burnu bile kanamamış sapa saglam Allah korumus kabinin ömemini birkere daha anladı komsu bu traktoru bikere daha devirdi 2003 senelerinde mısır yüklü rampa assagi inerken frenler ayrıymış bi basiyor tek frene yuvarlanı veriyor Allah korumuş traktoru satacaklar artik
https://youtu.be/XQBKvDEreu0

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
Allah korusun, o traktörlaerin direksiyon ve vitesler çok yakındır. Normalde bile inip binerken insan zorlanır. Geçmiş olsun.
Şöförün burnu bile kanamadı şöförun boyu ufacik zaten zayif 40 kg pire gibi cikmis kabini sokup attilar tepeden cokuk kabin sag taftaki ditekler kopuk kaportada hafif bir cokukluk var camurluklar yamuk bunlar duzeltidi boya atildi kabin sokuldu vs vs... 800 tl tutmus

• Beğen
Tepkiler: ENES4422

Geçmiş olsun. Dikkatimi çeken şey. Traktörü aşağı doğru düzeltirken güvenlik maksadıyla yukarı taraftan da halat ile bağlansa iyi olacak. Daha önce bu şekil kazalar sonucu kurtarayım derken derelere saldılar, traktörleri, kepçeleri. Diğer ayrıntı ise yine halatla bağlayıp yavaşça yere bırakılması taraftarıyım. Traktör bam güm sallanarak ayağa kalkmazdı, zarar gelebilir.

Geçmiş olsun. Dikkatimi çeken şey. Traktörü aşağı doğru düzeltirken güvenlik maksadıyla yukarı taraftan da halat ile bağlansa iyi olacak. Daha önce bu şekil kazalar sonucu kurtarayım derken derelere saldılar, traktörleri, kepçeleri. Diğer ayrıntı ise yine halatla bağlayıp yavaşça yere bırakılması taraftarıyım. Traktör bam güm sallanarak ayağa kalkmazdı, zarar gelebilir.
Sahibi böyle istedi vinç çağıralım dedi oğulları