Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12
22 sonuçtan 16 ile 22 arası gösteriliyor

merhabalar
    Ben Youtube da leyland motor söküm videosu görmüştüm. Sordum devamı bu sitede dedi ama yerini bulamadım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

oktay.tr teşekkür etti.

oktay.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Zahiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar
    Ben Youtube da leyland motor söküm videosu görmüştüm. Sordum devamı bu sitede dedi ama yerini bulamadım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Youtube deki videonun devamını bilmiyorum ben bu forumu kastettim bu platform da istediğinizi sorabilirsiniz...Traktörler/Diğer Traktörler/Fotograflar çekimler vs vs...

hil.mi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zamanında bizde varmış yazın çok hararet yaptığını söylerler çok süratli ama rampa yukarı çıkmaz derler hatta babam bizim köy biraz dağ köyüdür yazın ikiler dinlenerek çıkardık derdi sonra mf 135 almışlar şuan hala onu kullanıyorz

Hüseyin Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hil.mi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanında bizde varmış yazın çok hararet yaptığını söylerler çok süratli ama rampa yukarı çıkmaz derler hatta babam bizim köy biraz dağ köyüdür yazın ikiler dinlenerek çıkardık derdi sonra mf 135 almışlar şuan hala onu kullanıyorz
    Bizdede 154 leyland varmis el freni yokmus galiba tas koyarlarmis kaymasin diye siz yine kucuk.traktor alimisiniz leylandtan sonra biz 255 turbo aldiydik sene 97

hil.mi teşekkür etti.

Bizdede 154 leyland varmis el freni yokmus galiba tas koyarlarmis kaymasin diye siz yine kucuk.traktor alimisiniz leylandtan sonra biz 255 turbo aldiydik sene 97

1977 de dedem sıfır almış. morris leyland 154 mavi.leylanlarda el freni vardır. ama el freni biraz yavan tutar. çekmek de indirmek te biraz uğraştırır..

Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 184 alacağım inşallah bir motorun sağlık durumunu nasıl anlarım 184 de. Vede ben formdaki resimlerini neden göremiyorum acaba ataç simgesi ve önizleme yazıyor resim gözükmüyor.

oktay.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sametunsal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 184 alacağım inşallah bir motorun sağlık durumunu nasıl anlarım 184 de. Vede ben formdaki resimlerini neden göremiyorum acaba ataç simgesi ve önizleme yazıyor resim gözükmüyor.
    tarayıcı ayarlarından göremiyor olabilirsin çerezleri sil
    Veri tasarrufu açık olabilir...Alacağın leylandın eline yüzüne bakılsın biraz kaba taslak elle gözle kontrol et soğukta marş basıyormu bak her yerine

Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12