Massey Ferguson Fransız 168 Burak Kabin Uygulaması

Hayırlı olsun güle güle kullanın
Şimdi 2 sey eksik
1. Kaportayı bayayın
2. Bu motora turbo şart oldu [emoji3][emoji3]

Boya sonradan aklımıza geldi aslında yoksa olurdu başta düşünmedik hiç [emoji23]

Turbo düşünüyorum ama şu an çok iyi zaten çok memnunuz turbodan sonra Orjinalini bozarsak ve düzen tutmazsa diye çekiniyorum. Aklımda olan ön tekere çamurluk ve arka hidrolik kollara kurt ağzı kol takmak [emoji23]

Cam yünü ve taş yünü birbirine benziyor fakat bildiğim kadarı ile taş yünü ses yalıtımında daha uygun.yalıtım malzemesi satan nalbur dan bir kalıp al.daha sonra poşetlerini içine parça parça doldurup yalıtım yapmak istediğiniz yerler doldurun bu şekilde baya fark oluyor

• Beğen
Tepkiler: berat.yzn
Hayırlı olsun. Aynen Uzel dönemindeki Mf'lerin kabini gibi olmuş. Atma kabin için ancak bu kadarı olurdu. Güle güle kullanın.
Berat aklıma geldi, ayrıca şunu sorayım: Kabinin tavanı Uzel'deki gibi sac mı yoksa şimdi kabinlerdeki gibi kompozit mi?

Hayırlı olsun. Aynen Uzel dönemindeki Mf'lerin kabini gibi olmuş. Atma kabin için ancak bu kadarı olurdu. Güle güle kullanın.
Berat aklıma geldi, ayrıca şunu sorayım: Kabinin tavanı Uzel'deki gibi sac mı yoksa şimdi kabinlerdeki gibi kompozit mi?

İyi dileklerin için teşekkür ederim abi. Sorunun cevabını da şöyle açıklayayım;
Kabini yaptırdığımız firma kabin çatısını iki çeşit yapıyor. Birincisi bizimki gibi köşeli ve sac. İkincisi ise oval çatı ve kompozit.

Hayirli olsun tam koşulcak motor olmus motor rektefeliyse 10 sene arkana bakma kücük arizalar disinda

Teşekkür ederim sağolun.
Traktörü 2002 de rektefe yaptırdık 5000 saat civarında ama yaptığı işe göre her 100 veya 150 saatte yağı, her iki yağ değişiminde yağ filtresi ve her 400 litre mazotta mazot filtreleri istisnasız değişti. Öyle olunca hiç sıkıntı çekmiyoruz çalışmadan çekişten yana çok şükür.

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç