Massey Ferguson Fransız 168 Burak Kabin Uygulaması

Hayırlı olsun bende td65d ye kabin taktirdim kullanmak nasip olmadı bana daha
d0bbb3aa9a95037e8e25a6ef8b09d894.jpg
5d3a3b3a3ac47c2be0eff76b9234a962.jpg
9660bd6caad0d70f204cd992c9a29a96.jpg
3f03ced3fe785ae04deb2cea897e3fb3.jpg

Boya sonradan aklımıza geldi aslında yoksa olurdu başta düşünmedik hiç [emoji23]

Turbo düşünüyorum ama şu an çok iyi zaten çok memnunuz turbodan sonra Orjinalini bozarsak ve düzen tutmazsa diye çekiniyorum. Aklımda olan ön tekere çamurluk ve arka hidrolik kollara kurt ağzı kol takmak [emoji23]
Hayirli olsun oncelikle kabin cok guzel olmus..Kiskandim ha😃..ust taraf benim 285e yan camurluk 375e benzemis yakismis ta...ic tavan yeni nesil kaloriferli..Ses olayi var ise bituself yalitim banti kullanabilirsin dosemelerin altina..Turboya gelirsek hic tavsiye etmem hem orjinallik hemde randimanli olmuyor.(66 serisi nh ler haric)Hele benim 285 A.4-248 motorun dogasina aykiri turbo..110-90 Fiat ta oyle..Bazi traktorlere yagli filtreyi sokmeden turbo takan bile gordum..Eger takarsan da scwitzer yada garrett taktir..Intercoller de sart ama..Hayirli geceler...

Hayirli olsun oncelikle kabin cok guzel olmus..Kiskandim ha[emoji2]..ust taraf benim 285e yan camurluk 375e benzemis yakismis ta...ic tavan yeni nesil kaloriferli..Ses olayi var ise bituself yalitim banti kullanabilirsin dosemelerin altina..Turboya gelirsek hic tavsiye etmem hem orjinallik hemde randimanli olmuyor.(66 serisi nh ler haric)Hele benim 285 A.4-248 motorun dogasina aykiri turbo..110-90 Fiat ta oyle..Bazi traktorlere yagli filtreyi sokmeden turbo takan bile gordum..Eger takarsan da scwitzer yada garrett taktir..Intercoller de sart ama..Hayirli geceler...

Hem iyi dilekler için hemde tavsiyeler için çok teşekkür ederim ederim.

Arka tarafa iki kabin lambasının arasına ucları kesip bundan takılsa güzel olur bence ben bizimkine yapacaktım kısmet olmadı öylece gittiIMG_20161109_122502.JPGKabinin kapının ve yan camların arkaya doğru açılması güzel oluyor sıcakta bunaltmaz. O tarafa gelirsem bi incelerim geçen sizin köyde tarla sürdüm.

Arka tarafa iki kabin lambasının arasına ucları kesip bundan takılsa güzel olur bence ben bizimkine yapacaktım kısmet olmadı öylece gittiEkli dosyayı görüntüle 14779Kabinin kapının ve yan camların arkaya doğru açılması güzel oluyor sıcakta bunaltmaz. O tarafa gelirsem bi incelerim geçen sizin köyde tarla sürdüm.

Düne kadar bende köydeydim abi haberim olmadı hiç ama beklerim köyde olduğum en yakın tarihte [emoji5] ayrıca dediğin aklıma yattı yaparım onu da [emoji5]

Boya sonradan aklımıza geldi aslında yoksa olurdu başta düşünmedik hiç [emoji23]

Turbo düşünüyorum ama şu an çok iyi zaten çok memnunuz turbodan sonra Orjinalini bozarsak ve düzen tutmazsa diye çekiniyorum. Aklımda olan ön tekere çamurluk ve arka hidrolik kollara kurt ağzı kol takmak [emoji23]

Sakın bu motora turbo taktırmayın hem paranıza yazık hemde sonradan turbo motoru öldürüyo şiddetle tavsiye etmem

Sakın bu motora turbo taktırmayın hem paranıza yazık hemde sonradan turbo motoru öldürüyo şiddetle tavsiye etmem

Turbodan vazgeçtim zaten şu an için ancak motor bi rektefe gördü ikiciye yaklaştı 6000 saati gördük rektefeden sonra şimdi rektefe yaptırmak 6-7 bin gibi bir para tutuyor bunun yerine sırtındaki motorun sıfırını sandık motor diye tabir edilen şekilde bulabilirsem niyetim komple motorunu değiştirmek. kendisini satıp değiştirmek pek işime gelmiyor çünkü.

• Beğen
Tepkiler: ağayamüsade
Turbodan vazgeçtim zaten şu an için ancak motor bi rektefe gördü ikiciye yaklaştı 6000 saati gördük rektefeden sonra şimdi rektefe yaptırmak 6-7 bin gibi bir para tutuyor bunun yerine sırtındaki motorun sıfırını sandık motor diye tabir edilen şekilde bulabilirsem niyetim komple motorunu değiştirmek. kendisini satıp değiştirmek pek işime gelmiyor çünkü.

O da mantıklı