5612 dyna4 effiecent aldık , kullanan ya da bilgisi olan arkadaşların yorumla...

Fatih abi doğru kullanmadık ama ön süspansiyon dyna 6 vs derken bütçeyi çok zorluyor

Sent from my iPhone using TrakKulüp
Ben 2012 de erkuntu alacagima direkt olarak jd alsaydım 50 60000 tl cebimde kalacaktı diyecegim mal bi sefer alınıyormus yeni ögrendik mesela sen bi goble takacaksın yada mibzer takacaksın rampaya vurunca 220000 tllik motor seni alıp alıp vuracak motora bakacaksın gücüne bakacaksın bide arkadaki kücücük malzemeye bakacaksın o zaman anlarsın beni

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben 2012 de erkuntu alacagima direkt olarak jd alsaydım 50 60000 tl cebimde kalacaktı diyecegim mal bi sefer alınıyormus yeni ögrendik mesela sen bi goble takacaksın yada mibzer takacaksın rampaya vurunca 220000 tllik motor seni alıp alıp vuracak motora bakacaksın gücüne bakacaksın bide arkadaki kücücük malzemeye bakacaksın o zaman anlarsın beni

Diyorsun :)

Sent from my iPhone using TrakKulüp

Bu zıplama olayı zaten traktörü en çok hırpalayan olaydır. Firmalar ön süspansiyonla buna çözüm buldular. Yerli markalar şanzumanın kalitesizliğinden (bazı müzmin sorunlu modellerde) ve bu olay yüzünden 500 600 gibi saatlerde şanzuman dağıtırlar. Gerçi MF öyle şanzuman dağıtmaz ama 220000 bin o traktör keşke almadan önce bu siteye danışşaydınız . Ama artık hayırlı olsun demek düşer.

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle

Çok güzel yazmışsın abi senin şu an dediklerini en iyi ben anlarım ama bizim içinde iş işten geçti bir dahakine artık nasipse...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle