Arkadaslar sigortasiz traktore binmeyin

Pazartesi günü ana yolda onume aniden traktör cikti kaza yaptık Allaha şükür ufak tefek yaralanmalara atlattik traktör 105 lik tumosan adamın ehliyeti yok sigortası yok 100/100 suçlu olduğundan baya pahalıya maal oldu benim araba ağır hasarlı traktör 3 yerinden kırıldı trafik cezası da var en az 20 bine maal olacak IMG_20161122_121902.jpgIMG_20161121_174003.jpgIMG_20161121_174217.jpgIMG_20161121_173822.jpg

Geçmiş olsun,
arac trafiğinin olduğu bütün iç ve dış yollarda döner tepe lambası ve sinyal lambaları görünür ve faal olmalı ve doğru olarak muhakkak kullanilmali,romorklarda kaliteli büyük ölçülerde reflektör ve ışık ve uyarı sinyal lambaları faal olmalı kullanılmalı.Fenni muayene bütün bunları kapsıyor aslinda

Geçmiş olsun,
arac trafiğinin olduğu bütün iç ve dış yollarda döner tepe lambası ve sinyal lambaları görünür ve faal olmalı ve doğru olarak muhakkak kullanilmali,romorklarda kaliteli büyük ölçülerde reflektör ve ışık ve uyarı sinyal lambaları faal olmalı kullanılmalı.Fenni muayene bütün bunları kapsıyor aslinda

Traktör sifir saylır hepsi var traktörün şoförü 80yasinda tek gözü anadan doğma sönük baktım göremedim farklarını yakmamisin diyo hadi neyapacan