MF 6400 seri

Arkadaşlar herkese hayırlı geceler bizim şuan kullandığımız traktör t5060 büyütmek istiyoruz bunu yazdan beri bi arayış icerisindeyiz 5455 baktık çok bi fark olmayacak gibi geldi bizde 6460 veya 6470lere bakmaya başladık ekipmanımız 130 bg leri karşılayabilir olduğu için iş suresi kısalzın hemde konfor artsın istiyoruz 2008 model 6470 traktör bizim traktörler aynı fiyat nerdeyse direk takasa girilecek bi traktörmü sizce sıkıntısı var mıdır yakıtı nasıldır bilgilendirebilecek arkadaslar varmıdır acaba forumdan bi kac arkadaş yardımcı oldu aslında ama yinede bi arti eski yönlerini kıyaslamak istiyorum

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

usta temizini bulabilirsen ne ala ama çok zor yan köyde birinin 6460ı vardı surekli hata kodlarıyla başı dertteydi öyle servise gidip gelirdi bütün aynı serilerde öyle olacak degil tabiki ama alacagın traktör diger traktörlere göre elektronik aksamı oldukça yüksek zaten masseyide massey yapan bu elektronikligi kabin konforu ve sürüş keyfindeki serilik.powershuttle. iyice ölç biç tart derim bide ikinci el alıosun
bende almayı düşündüm ama sıfır olsun HP si biraz düşük olsun 5440*5450 olsun dedim elektronik aksam ne kadar artarsa maliyette bir o kadar artış demektir usta zaten konforu ve sürüş keyfi beni bitiriyo masseyin
birde 5600 serilerine bak derim 5612-13 bunlarda 120-130 hp segmentinde gayet hoş traktörler
aynı segmentde şimdi 5700 serileri çıktı iyice bi araştır
tabi bütçe meselesi herşey usta
Allah gönlüne göre nasip etsin İşallah

Son düzenleme: