Aile İşletmesinde Süt Sığırcılığı (nailyetek)

Son düzenleme:
Cevap: Hayvancılık Dünyası - Aile İşletmesinde Süt Sığırcılığı

Programı dün internetten izleyebildim, yayın anında işteydim. Konuyu açacaktım fırsatım olmadı kaçırdık biz de bir yorumla devam edelim o zaman :)

Nail abi babamla yaşıt bir saygıdeğer büyüğüm kendisinin gönlümde yeri de ayrıdır tabi. Kendisi ile Türk traktör gezisine giderken yüz yüze tanışma fırsatımız oldu. Araba da 3-4 arkadaşla beraber gittik geldik ve zamanla birbirimizi tanıdık diğer üyeler gibi. Geçen yılda Kütahya fuarını gezdik. Buluşmalar facebook derken iyiden iyiye arttı, tabi diğer değerli arkadaşlarla da.

Program yerinde ve güzel olmuş zevkle izledim. Köy hayatı bizim tabii gerçeğimiz temiz doğal ve saf. Bizlerin birbirini sevmesi iyi anlaşması hepimizde aynı yoldan geldiğimizden midir bilmiyorum ama bunun için Trakkulüpe iyi ki üye olmuşum diyorum.

Bu platformda hep birlikte çok değerli arkadaşlar dostlar edindik, fikir aldık verdik vs. Ben çiftçi değilim özel sektörde işçiyim ama bu iş gönüllülük işidir bende buradan devam ediyorum arada sırada köye gidersek çiftçilik yapar gibi ediyorum işte, en başta traktör sevigisi bizi bu günlere getirdi :)

Birgün nasip olursa Nail emmime misafirliğe gideceğim bir çayını içeceğim, daha da işler yolunda giderse çook uzak doğudaki emmim Erzurumlu Yusuf Tuyluoğlunu ziyaret edeceğim ve sonra denk geldikçe diğer dostlarımı da tabi.

Trakkulüpte olmaktan sizlerle olmaktan sizlerle tanışmaktan onur duyuyorum değerli abilerim dostlarım arkadaşlarım. İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz hep birlikte.

saygılarımla...

Formdaki etkinliklerde simdiye kadar bulunamasamda Nail Abim sevdiğim saygı duyduğum bi Abimdir Çok guzel bi çekim olmuş ekibin ellerine Sağlik Nail Abim senin verdigin emeklerin eldeki olan imkanlarla hic yilmadan osanmadan severek işini Yapman Seni en iyi yerlere getirecektir ben buna inaniyorum inşallah birgun yüz yüze gorusmek tanismakta kısmet olur . :)

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yas ve meslek olarak benzer oldugumuz Nail kardesimin babasini gorunce programda babalarimizinda cok benzer oldugunu gordum
Benim babamda 70 yasinda hala bir suru koyun pesinde birakamiyor 10 yil kadar oldu hacca gitti iki defa umre yapti birakir isleri dedim yok daha cok calisiyor bizimki cok hirsli 5 vakit camide kilmaya çalışır sabah ve yatsi dahil namazi yine koyunlara
Babalarimizin tek farki benimki koyunu seviyor birakmiyor inekciligi ve kuru tarimi ben yapıyorum karismiyor bana yine ayni evde ayni isletmede çalışıyoruz
Bazen bu tur aile isletmesinde baba ogul cok iyi oluyor bazen cok zor babandir farkli düşünürsen sozunden cikamazsin yanlisda olsa dogruda olsa yaparsın
Herkes gecinemiyor perisan oluyor aileler ve isler isletmeler
Anlamak anlasmak cok guzel .
Kendime benzettigim icin kendimden birseyler yazdim
Cagri , seninde emegine saglik

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar abiler yoğunluktan bir ara siteye çok vakit ayıramadık ancak artık daha aktif olmaya çalışacağım.Benim için de çok güzel bir tecrübeydi Nail abim ile beraber bir program, sohbetten çok fazla keyif aldım ben de kendisine herşey için teşekkür ederim.

Bereket TV zaten Trakkulup ile hep iç içe orda bir sıkıntı yok, bu işbirliğini inşallah arttırarak devam edeceğiz kafamızda çeşitli fikirler var :)

elinize emeğinize yüreğinize sağlık
bir yandan geçinineceksin bir yandan büyüyeceksin diğer yandan çocukları okutacaksın zor ama sevdiğin bir işi yapıyorsun programı buradan izlerken :
herşey güzel doğal olmuş sanki kendi köyümde tanıdık biriyle sohbet ediyormuş gibi oldum
elinize sağlık
allah kolaylık versin............

trakkulup.net

• Beğen
Tepkiler: nailyetek