Be 90 nasıldır

Merhaba arkadaşlar bizde Erkunt 80.4 lüks var. 3000 saate kadar basit sorunlar yüzünden ustaya gittik ve artık sıkıldık. Be 90 iveco motorlu mu nasıl yakıt çekiş. Erkunt la değiştilir mi sizce. Kullananlara soruyorum.

• Beğen
Tepkiler: Emrah YILDIRIM
Merhaba arkadaşlar bizde Erkunt 80.4 lüks var. 3000 saate kadar basit sorunlar yüzünden ustaya gittik ve artık sıkıldık. Be 90 iveco motorlu mu nasıl yakıt çekiş. Erkunt la değiştilir mi sizce. Kullananlara soruyorum.

Motor İveco fakat Başak 2090lar daha seri be90lara göre daha motoru falan daha kuvvetli gibi ve 2090 Başak da senin şuanki Erkut'un 90lığı

Ben kullaniyom cok seri hizli bir traktor bizim orda rakip yok hiz ve yakitta. Lakin aktaslar tam otomatik 5 li pullukla zorlanoyor traktor yapacagin is ve malzemeye göre degişir şahen pişman değilim komsularim 3 Traktor değiştirdi. Bürsürüde para harcadi örnek; komsum kilimaya gecen sene 3 bin lira verdi ben 4 yilda 1000 harcadim oda tek el sürülmüyor normaldir

• Beğen
Tepkiler: kafkaskartali
Bu yılki ekimide bitirdik cok şükür bereketli bir yil olur insallah herkese 20180218_133504.jpg