John Deere : Landmaschinen - Simulator

Ynt: John Deere : Landmaschinen - Simulator

Arkadaşlar oyunun demosunu yükledim, 1 saat free trial, bence başarılı, oynanabilirlik açısıdan Simtractor den daha iyi (LS2008 den de haliyle), Grafik olarak bence gayet başarılı, makinalar tepkileri hemen alıyor enazından ve düşük konfigürasyon istemeside artı bir özellik..Celeron1100, 256MB ekran kartı ve 512MB ram ile çok rahat çalıştırdım. Demosu yaklaşık 197MB, ben beğendim, bir iki fotoda aldım oynarken, onlarıda gönderiyorum...Full versiyonu daha eğleneli olur sanırım...

Ynt: John Deere : Landmaschinen - Simulator

Bu oyunda sahip olduğunuz ekipmanı kullanabiliyorsunuz..Resimde drive it yazan yer tıklanınca direksiyona geçiliyor. ST ye göre oldukaç hızlı. Traktörün vitesli olmaması biraz enteresan ama. 1 ileri 1 geri. Oyunda bazı panolar var. Panolara yaklaşınca seçenek ekranı çıkıyor, o ekrandan araç satınalma, ekipman satınalma, görev gerçekleştirme gibi olaylarla karşılaşılıyor. Onun haricinde çiftlikte bazı tarlalar var, sanırım serbest ekme biçme gibi işler yapılabiliyor ama demo süresinde tanıtıcı fotolar v.s ile uğraştığımdan tam olarak oralara giremedim. Sadece göz attım...Bu arada traktörü sürerken yoldan geçen tavuklara korna çalınca kaçışmaları falan enteresan olmuş...THQ bu işe el atmış, işler biraz düzelmiş...Yakında EA el atarsa biraz daha düzelir bence...