BUĞDAY PRİM DESTEKLERİ ve ÇATAK Projesi destekleği

ÇKS kaydı yaptıran kişinin ziraat bankasındaki tarımsal destek ödeme hesabı da otomatik mi açılıyor?
Kimlik kartımızla gidip parayı vermezler mi?
İlla mı hesap açılmış olmalı?
Benim daha önceden açtırdığım normal hesabım var oraya yatmaz mı para?
İlk yıllara tarımsal destekleme ödemeleri için ayrı bir hesap acılıyordu ve siz dosya teslim ederken o hesap no gerekli yere yazıp bildiriyordunuz.
Siz bu güne kadar hiç cks dosyası teslim etedinizmi bulunduğunuz yerdeki tarım müdürlüne

2017 dosyasını teslim ettim abi, faturaları da verdim. Askıda benim adım var çıkmış destekleme. Sadece bankadan destekleme için ayrı bir hesap açtırmadım söyleyen de olmadı. Ama ziraat bankasında normal hesabım var. Pazartesi kimlikle gidip içerden alırsam Olmaz mı ?

2017 dosyasını teslim ettim abi, faturaları da verdim. Askıda benim adım var çıkmış destekleme. Sadece bankadan destekleme için ayrı bir hesap açtırmadım söyleyen de olmadı. Ama ziraat bankasında normal hesabım var. Pazartesi kimlikle gidip içerden alırsam Olmaz mı ?

Destekleme hesabı açtırmadıysanız para bloke hesapta bekler yani normal hesabınızda para gözükmez ta ki bankaya gidip destekleme ödemesinin yattığını ve bloke hesapta beklediğini banka personeline söyleyene kadar

Dosya teslim ettiğinde sizden hesap no istemedilermi ,yada siz dosyaya her hangibir hesap no yazmadınızmı.
Şayet hesap no yazmadınızsa tc kimlik no ile alırsınız ama bi ayrı hesap actırın memurlar bilir bidaki sefer o hesap no yatar .tabi hesap no dosya teslim ettiniz yere bidirmeniz lazım.

Buranın ilçe tarımı yeni dosya yaptıranlardan hiçbirinden hesap no almıyor ki
Siz bankaya kimlikle mrct edin paranızı aldıktan sonra memura durumu söylen tarımsal destek ödeme hasabı acarlar size .
O hesap no dosya teslim ettiniz yere bidirin bidahi sefer hesap no yatar para.
Hesap no actırınca size en kısa zamanda kartta verirler kartla nerden olsa cekersiniz paranızı